Majd elválik

Majd elválik

Hope Floats

Birdee Calvertnek választania kell erkölcsei és szíve között, miután férje elválik tőle, és egy elbűvölő fiatalember, akit a lánya elutasít, visszatér az életébe.

(nagymarti82)

Premier (HU): 1998.09.24. | Disney+ (2022.06.14.)

Rosanna Arquette
Rosanna Arquette
Michael Paré
Forest Whitaker

2021.10.02 dandelion1983

Szeretem ezt a filmet, bár egy kicsit indokolatlanul hosszúnak érzem. Inkább drámának mondanám, mint romantikus filmnek, mert nem a szerelem a fő vonulata. Nagyon emberi alkotás, ami szépen mutatja be az anya-lánya kapcsolat hibáit. Melankolikus alkotás, de mégis magában hordozza a reményt.

2020.03.13 indingo

Sandra Bullock az egyik kedvenc színésznőm és sajnos van jó pár filmje amiről zengünk ódákat. Ebben a filmben is vannak epizódok amit ha kihagytak volna sokkal értékesebb alkotás lehetett volna.

2016.07.30 Durran

Nagyon hosszúra nyújtott unalmas romantikus blabla. Sandra Bullock jobb szerepeket is kapott már.

2016.03.31 Jackob

Én szeretni szoktam sandra Bullock filmjeit, a romantikusakat is, de ez a frigid , unszimpatikus szerep nem állt jól neki. Megállt az eszem egy pillanatra, amikor egy talkshowban egy csomó ember előtt mondták meg neki, hogy megcsalják a legjobb barát... Több

Az első film, amit Sandra Bullock saját produkciós vállalata készített, a Fortis Films. Szerző: rbernadett