Majd újra lesz nyár

Majd újra lesz nyár

How I Live Now

Daisy az idei nyári vakációt Angliában tölti; nem csupán a környezet új számára, de a társaság is, hiszen soha nem látott unokatestvéreivel nyaralhat ezúttal. A kissé furcsa rokon, Edmond jelenti a legnagyobb kihívást számára.

(erare)

Rendező: Kevin Macdonald
Író: Meg Rosoff
Ország: Egyesült Királyság, Kanada
Premier (HU): 2013.10.03.

2017.07.18 Deku

Első hiba a színészek játéka volt ami nagyon gyér. Szerettem volna valami jót nézni de nem sikerült. Nagyon gyenge volt az egész film története, lapos és semmitmondó, az sem volt különösebben hasznos a filmnek, hogy szerintem a szereplő gárda nem volt túl jó választás

2017.03.10 HercegPeter

Nagyon nem azt kaptam, amit vártam, de ebben az esetben ez pozitív dolog. Azt hittem a csajnak az lesz a legnagyobb baja, hogy az apja nem törődik vele és idegenekkel kell lennie. De ez csak az első pár perc. Aztán totális fordulatot vesz a film és a... Több

2016.12.23 hsanya182

Számomra egy átlagos értékű jól összerakott tinifilm. 14-16éves fiatalkoról szól, akik egyedül "felnőtt" módon élnek az erdőbe, majd egy háború kitörése miként alakítja életüket. Elszakadás, túlélés, szerelem. Remekül visszaadja egy háború kitörése u... Több

2016.10.25 MP170506

Azt gondoltam egy fiatalokról szóló romantikus film lesz, de mást kaptam. Nagyon tetszett: elgondolkodtató, megindító film. A színészek is nagyon jól játszanak. Nekem tetszett, újra megnézném.

2015.04.28 Zsofi821

Nagyon jó és különleges a film egész atmoszférája hüen követte a könyv vonulatai, sikeres adaptáció. Az összes színész jól hozta a ráruházott figurát.

A film összbevétele 925 762 dollár volt (imdb.com).

Az USA-ban csupán 60 ezer dollár volt a filmből származó bevétel.Szerző: Bogi87

Eddie meg Isaac karaktere a könyvben és a filmben megcserélődik.Szerző: Bogi87

Daisy neurotikus és anorexiás.Szerző: Bogi87

2007-ben a filmből egy rádiójáték is készült, melyben Daisy hangját szintén Saoirse Ronan kölcsönzi.Szerző: Bogi87