Valami van odalent

Valami van odalent

Man-Thing

Kyle egy nyugodtnak tűnő mocsár melletti városkába érkezik, hogy megkezdje seriff munkáját, ugyanis a korábbi rendőr nyomtalanul eltűnt. Nemcsak a seriffnek veszett nyoma mostanában, ugyanis sorra tűnnek el városka lakó is. Az indiánok véleménye szerint egy olajipari cég felbolygatta a… Több

Forgatókönyvíró: Steve Gerber
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Ausztrália
Premier (HU): 2006.08.07.

2022.02.27 Bakugan

Korábbról már ismertem Man-Thing karakterét, így ahogy megtudtam, hogy róla is készült egy film, felírtam a megnézendők listájára, és most el is jutottam odáig, hogy megnézzem. Korábban már láttam a Mocsárlény című sorozatot, és leginkább ahhoz tudná... Több

Szerintem ez egy nézhető kis film. Igaz, nem túl sok horrorisztikus elemet vonultat fel, de a sötét, nyomasztó hangulat és a történet levezetése egészen ott van. Nézhető.

2020.12.06 Ildikó Bacskai Nézhetetlen

Az induló gyenge szexjelenet, a botrányos klisék és néhány hitvány poén meggyőzött róla, hogy nem kell ezt nekem végigszenvednem.

2016.01.14 esfworld

Nekem nagyon bejött a film hangulata, és a Mocsárlény nagyon jól meg van csinálva, csak az a baj, hogy keveset szerepel, sokan nem is tudják, hogy ez egy Marvel film, pedig az.

A film összbevétele 143 615 dollár volt (imdb.com).

A filmet a legtöbb országban egyből dvd-n adták ki, és csupán pár országban kapott mozis bemutatást.Szerző: Kóborló

A film költségvetése mindössze körülbelül 5 millió dollár volt, viszont még ezt az összeget sem volt képes visszatermelni, mert csupán kicsivel több mint 1 millió dollárt hozott be.Szerző: Kóborló

A filmnek több vágási változata létezik. Az Európában bemutatott a legrövidebb a maga 93 percével (majd később megjelent egy 97 perces változata is). A két leghosszabb változatát Amerikában mutatták be, ezek játékideje 105 és 106 perc volt.Szerző: Kóborló

A képregények atyja, Stan Lee (1922–2018) feltűnik egy fényképen a filmben.Szerző: Kóborló