Maverick - Halálos póker

Maverick - Halálos póker

Maverick

Maverick nem vadnyugati mesterlövész, csupán egy pókerjátékos, aki viszont a legjobb akar lenni. Már csak egy egész kis pénz hiányzik ahhoz, hogy benevezhessen élete pókerversenyére, de úgy tűnik, nehezebb összeszedni ezt a pénzt, mint gondolta. Kalandjai során megismerhetjük a ravasz… Több

Forgatókönyvíró: Roy Huggins
Premier (HU): 1994.10.13.

2023.11.05 CsakEgyCsajszi

Nagyon jó film, imádom. Nem unalmas, szórakoztató, időnként humoros, néhol még izgalmas is. Nagyon szeretem a western filmek különleges világát, na ez tényleg hozza ezt az élményt. :) Mel Gibson szokás szerint hatalmasat alakít benne, imádnivaló a huncut mosolya. ;)

2018.06.03 mamiéstöti2

Mel Gibson egyik legmegnyerőbb alakítása szerintem, melyben kosztümös megjelenését vegyítheti, abban az időben modernnek számító stílusával.

Kosztümös vadnyugati cowboyakcióthriller !!! :) Jodie Foster teljesen kilóg,a többi színésszel semmi baj nincs.Különösen James Garner alakított hatalmasat. Nagyon jól van összerakva,zseniális poénokkal tarkítva,és szuper befejezéssel. Ez igen! :)

2019.05.17 indingo

Vadnyugati filmek ízlés dolga, de aki kedveli jól fog ezen is szórakozni főleg ha a történettől nem várunk túl sokat. Érdekes egy filmben látni Jodie Fortert és Mel Gibsont.

2016.05.22 Yosihiro

Egy újabb remek próba M Gibson módra. Most a vadnyugatból kapunk egy szeletet :) Jól kidolgozott történet a póker előtérben de ott van J. Foster is aki szintén főszerephez jut remek alakítással. érdmes megnézni jó film :)

Alice Cooper-nek is volt egy rövid jelenete, de végül kivágták a végleges filmből.Szerző: magyaristvan

Jodie Foster-nek nem ez az első találkozása James Garner-ral. 21 évvel ezelőtt 1973-ban játszottak együtt az "Egy kis indián" (One Little Indian) című filmben.Szerző: magyaristvan

Annabelle szándékos névtévesztése (Bret/Bert) is az 1957-es sorozatra utal vissza.Szerző: magyaristvan

A nagyszerű operatőr, Zsigmond Vilmos is szerepel a filmben, Danny Glover (Halálos fegyver 1-4) mellett egy rövid jelenet és snitt erejéig.Szerző: Menyét Ibolya

(2017. 01. 31.)
A westernfilmek között kevés a jó vígjáték, ez azonban az, köszönhetően a remek forgatókönyvnek, a pergő dialógusoknak, a kiváló szereposztásnak, a jó rendezőnek és persze operatőrnek. Gátlások nélkül szabadjára engedték a szereplők a bennük rejlő komikusi vénát, nekünk pedig csak annyi a dolgunk, hogy hátradőljünk, és jókat nevessünk ezen a helyre... Több