Frankenstein játékai

Frankenstein játékai

May

May egy zavart fiatal nő, aki sosem tudott normális kapcsolatot kialakítani másokkal. Egyetlen társa csak egy porcelánbaba volt, amelynek elsírhatta bánatát, elmesélhette vágyait. Amikor vonzódni kezd egy jóképű autószerelőhöz, és egy leszbikus kollégájához, egyre inkább elhatalmasodik rajta az őrület.

(dulkap)

Rendező: Lucky McKee
Író: Lucky McKee
Premier (HU): 2004.10.06.

2019.01.31 Owotonor

Humoros, elvont, és szerethető ezekkel a szavakkal tudnám jellemezni ezt a lightos kis horrorfilmet, az elején és középen nincs sok félelmetes dolog benne de aztán a végére beindul a gyilkolászás.

2018.02.09 TribeBubu

A kivitelezés és a színészi játék nem a legütősebb. Eleinte csak közepest akartam adni a filmnek, mert bár nem tetszett kimondottan, de nem is irritált. Viszont a befejezés pont annyira lett elborult, amennyire egy horror esetében az elvárható, így h... Több

2016.11.04 lexlutor

én ettől a rendezőtől először a The Womant láttam az nagyon tetszett, aztán rátaláltam erre, és ez sem okozott csalódást, szuggesztív betekintés egy pszichopatanő életébe, izgalmas volt

A film összbevétele 150 277 dollár volt (imdb.com).

(2016. 10. 30.)
Amennyiben Halloweenkor egy nem mindennapi horrorfilmre vágysz, esetleg kedveled a Frankenstein-mítoszt, vagy éppen Polanski Iszonyatát, akkor ez a te mozid lehet.
8/10 Több