Terepfutás

Elsie Kate Fisher
Carlos Pratts
Hector Duran
Kevin Costner

Egy főleg spanyolok lakta kaliforniai kisváros edzője (Kevin Costner) elhatározza, hogy nyertes futócsapatot alkot a helyi egyetem diákjaiból. A vegyes nemzetiségű sportolókból álló csapatnak nem csak saját fizikai korlátaikat, de előítéleteiket is le kell győzniük, ha ők akarnak lenni… Több

Rendező: Niki Caro
Premier: 2015.02.09. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.08.28 Ergit

A tornatanár nem sokat vár új munkájától. Aztán talál valami feladatot saját és a tanulók számára... Nagy kedvencem a film, mert a sport, ha jó az edző, jó a csapat, nagyon jó önbizalom-növelő.

2016.05.10 VvV

Remek igaz történetet dolgoz fel a film. Tetszett a története és nagyon hitelesek voltak a szereplők.

2016.04.23 Leoni

Egy olyan megvalósítása egy igaz történetnek, amely a papírformát követi, ennek megfelelően van benne kezdet, mélypont, csúcspont és befejezés, de senki ne várjon tőle valami új érzést, csak hogy megtud pár dolgot a terepfutásról, és annak egykori ba... Több

2019.05.08 kota

Ez egy jó film :) igazi inspirációs!!!,családi mozi ,bátran ajánlva.Igaz stori..érdemes reklámozni e filmet ..sport-tanulás-siker :)

2016.01.16 juliS

Kevés igazán jó sportfilm jött ki idén, de ez biztosan ott van a legjobbak között. Egy kicsit lehetne tempósabb, de nekem bejött.

A film magyar címe Terepfutás, ám valójában a mezeifutásról szól.Szerző: harzol

(2015. 06. 15.)
McFarland
Niki Caro magabiztos rendezői munkája és Adam Arkapaw nagyszerű képei miatt minimum egy próbálkozást megér a film, viszont világmegváltást senki ne várjon tőle. Több