Lehull az éj

Eden Duncan-Smith
Eden Duncan-Smith
Juno Temple
Olivia Wilde

Sarah (Olivia Wilde) és Philip (Luke Wilson) egy nap életük legszörnyűbb napjára ébrednek, amikor eltűnik fiuk. Philip, a New York-i rendőr próbálja túltenni magát a helyzeten, miközben lassacskán kezdi elveszíteni morális alapelveit. Feleségének sem könnyebb a helyzete, az elfogadás útján egyre… Több

Rendező: Reed Morano
Író: Chris Rossi
Premier: 2015.04.17.

2018.08.02 Megamovie

Egy lassú szenvedős dráma ami nem nagyon vezet sehova, viszont Olivia Wilde ebben a szerepben is bemutatja, hogy egy remek színésznő és nem az a klasszikus pl.: Megan Fox féle üres kirakatbaba.

2016.09.30 krajcsie

Csalódást okozott nekem a film, sokkal jobbra számítottam. Kevés volt benne a cselekmény, egy csomó olyan karaktert szerepeltettek, akik nem vitték előbbre a történést, feleslegesek voltak. Zavaró volt számomra, hogy a történet nem igazán lett lezárva.

2016.02.11 spikeZ

Kezet lehet csókolni a forgatókönyvírónak, nagyon szépen oldotta meg a történet filmre vitelét. Ettől lesz ez egy remek dráma, kiváló színészekkel.

2016.01.19 JollyDzsé

Kicsit kusza film, nem is nagyon érteni minden esetben, hogy mi történik, vagy, hogy mi a céljuk az íróknak. De azért Olivia Wilde és még pár karakter egészen ki van dolgozva.

2015.12.24 grigoriy1rem

Sok dráma van benne, az egyszer biztos. Kicsit megterhelő volt nekem lelkileg, de talán mert a történet annyira rős. Tetszik Luke Wilson és Giovanni Ribisi alakítása.

Olivia Wilde a szerep elvállalása után állapotos lett, de Morano mindenképpen vele képzelte el a filmet, ezért úgy döntött, várat a film elkészítésével. Szerző: Archívum

A filmben az eltűnt gyermeket Jessie-t, a rendezőnő (Reed Morano) kisfia alakítja. Szerző: Archívum