Csodapirula

Csodapirula

Medicinen

A 45 éves Joanna egyedülálló anyaként egy női magazinnál dolgozik. Egy nap, hogy megörvendeztesse csemetéit, külföldi nyaralást ígér nekik. Azonban a projekt anyagi hátterének megoldása komoly gondot jelent számára, ezért részt vesz egy gyógyszerkísérletben. A… Több

Ország: Svédország
Premier (HU): 2015.08.06. | Netflix (2021.03.26.)

2024.01.12 Janitsek Klaudia

Kedves film egy

Csodás, életigenlő film a megszürkült hétköznapokban egy önmagát feladó középkorú nő prototípusáról. Ajánlom megnézése mindenkinek, aki átlépte a 30. életévét.

2021.04.26 Dorkateo

Akár unalmas is lehetne

Nekem mégsem volt az. Bevallom, egy Bergman filmet előbb kapcsolok ki, vessetek bár a mókusok elé emiatt. Nagy történet tényleg nem bontakozik ki belőle, mégis derűsen kapcsoltam ki a filmet. Gondolkodom, legyek-e ilyen őszinte én is. Nem csak a mókusokkal...

2021.04.08 stomachh

Végig lehet ülni, én végigküzdöttem. De unalmas. Számomra nem szórakoztató.

2021.03.05 Koniv

Remek történet és zene, jó alakítások. Kicsit más, mint a megszokott, és ez nagyon tetszett.

2020.02.03 Despi

A főhős egy kísérleti gyógyszer tesztelése után hihetetlenül vicces és őrült dolgokba keveredik. Örülök, hogy láttam ezt a filmet, nagyon jól szórakoztam.

(2015. 08. 14.)
Nem mind placebó, ami fénylik
Biztos vagyok benne, hogy a valóságban sokkal izgalmasabb egy negyvenöt éves elvált újságírónő válsága, mint ahogy a Csodapirulában találják. Hamis Szex és New York és Született feleségek mashup Stockholmból. Több

(2015. 08. 05.)
Habkönnyűnek szánt svéd romkom egy negyven pluszos egyedülálló anyáról, akivel az összes közhely megesik, amelyről női magazinokban csak olvasni lehet. Több