Megdönteni Hajnal Tímeát

Hajnal Tímeát mindenki meg akarja dönteni, aki meg nem, az szívesen cserélne vele, ugyanis mindene megvan. Sikeres fotómodell, egy dúsgazdag tévés személyiség csaja, röviden: gazdag és gyönyörű. Ő maga viszont már nagyon unja a felhajtást, nyugodtabb életre vágyik. Tizenöt éves érettségi… Több

Rendező: Herczeg Attila
Forgatókönyvíró: Csurgó Csaba
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2014.02.13. | Netflix (2023.12.07.)

KULCSSZAVAK

2024.02.21 Schumy1

Botrány. Egyetlen pozitívum, Osvárt Andrea szép nő.

2019.08.17 indingo

Sok említésre méltó nincs a film kapcsán. A története egy nulla, a trágárság még mindig nem poén.

2022.03.13 JRD

Nem bírtam végignézni...

...így véleményt írni sem igazán tudok. Negyven perc elment az életemből. Kissé úgy éreztem, hogy muszájból csinálták ezt a filmet , mert az amerikai sorozatban szereplő Osvárt Andreának kellett itthon is valamilyen szerep. Mert filmberkekben úgy hírlik, hogy csúcsra járatta az USA-ban és Olaszországban a sikert. (Hm...) De talán másnak tetszeni fog. Szóval, ne rám hallgass, döntsd el magad! Filmre fel és jó szórakozást!

2017.09.24 Deku

Kegyetlenül durván eltalált film lett. Nincsenek rá szavak hisz ez a film történetesen nagyon jól össze volt rakva. Kifejezetten bejött az benne, hogy lélegzetelállítóak voltak a helyszínek.

2016.12.03 HercegPeter

Meglepően jó. Sokkal gyengébbet vártam. Szabó Simon nagyon jó, mint Bögöcs. Neki nagyon jól állnak az ilyen szerepek. A többiek se rosszak és a történet is vicces. Az ilyen típusú vígjátékok ritkán tetszenek, de ez jól sikerült.

A film összbevétele 570 354 dollár volt (imdb.com).

A Megdönteni Hajnal Tímeát 334 millió forintból készül, amelyből 233,5 milliót a Magyar Nemzeti Filmalap biztosított.Szerző: ps

nem szerette az általa alakított karaktert, és már alig várta a forgatás végét.Szerző: ps

"Ez a történet bárhol játszódhatna a világon, mindenhol értenék" – mondta az Indexnek a rendező, , és hozzátette, hogy a reklámszakmában is pontosan ezt várták tőle a világmárkák képviselői.Szerző: ps

, a forgatókönyv írója korábban reklámok forgatókönyvét írta.Szerző: ps