Megtört város

Megtört város

Broken City

Billy Taggart a New York-i ex-zsaru (Mark Wahlberg) az egyik legjobb rendőr volt a városban, ám utolsó nyomozása során túl messzire ment. Magándetektívként próbálja helyre tenni életét, mikor egy nap telefonhívást kap a polgármestertől, Hostetlertől (Russell Crowe), aki… Több

Rendező: Allen Hughes
Író: Brian Tucker
Premier (HU): 2013.02.07.

2023.07.24 Bafam

Ízig-vérig krimi

Jó történet, klassz kivitelezés. Izgalmas krimi politikai színezettel, kiváló színészekkel.

2017.08.17 mamiéstöti2

Az egyik kedvenc filmem, melyben olyan párost láthatunk, mint Mark Wahlberg és Russell Crowe, akikre pont ráfért a siker egy kisebb hullámvölgy után.

2016.02.21 Adepto

Mark Wahlbergtől szinte megszokhatjuk, hogy minden x-edik filmjében rendőrt játszik, de érdekes, hogy mennyire eltérő stílusokat. Ebben nekem kifejezetten tetszett, hozta a szokásos formáját. Egyértelműen nálam a jobb filmjei közé tartozik. Fordulato... Több

2015.06.19 kovi23

Nekem tetszett, bár a sztori semmi újat nem hozott, nem nyújt semmi extrát, és a cselekmény is lassan bontakozik ki, nem mondanám, hogy untam, de lehetett volna jobban is fokozni. A színészi munka viszont 5 érdemel, főként Russel Crowe, aki nagyszerűen játszott.

2015.08.20 Filmzabáló

Aki arra vetemedne, hogy megnézi, annak ajánlom figyelmébe a polgármesteri címért folyó vitát, illetve Zeta-Jones és Crowe 2 jelenetét, amikor nem épp a legboldogabb párt alakítják. Amúgy feledhető és unalmas politikai mű.

A film 34,5 millió dollárt termelt, nem érte el a bevétele a gyártási költséget sem.Szerző: LionelMessi10

A filmet Louisiana, Massachusetts és New York államban forgatták nagyjából 35M $-ból.Szerző: dulkap

Producerként Mark Wahlberg felajánlotta Billy Taggart szerepét Michael Fassbender-nek, de miután a színész visszautasította a szerepet, Wahlberg maga vállalta el.Szerző: dulkap

Mr. Robot
2015