Semmit a szemnek

Semmit a szemnek

Memoirs of an Invisible Man
Videók

A Semmit a szemnek című filmben Nick és Alice egy rendezvényen találkoznak, majd megbeszélik, hogy másnap együtt ebédelnek. Az este folyamán alaposan becsiccsentett Nick egy robbanás részese lesz munkahelyén, s amikor magához tér, rádöbben, hogy láthatatlanná vált. De hogyan valósítja meg így a találkozót Alice-szel?

(erare)

Sam Neill
Daryl Hannah

2019.12.31 uniterra Nézhetetlen

Ez meg mi?

A rotten tomato 23-ra ertekelte, en meg ennyit se adok. Azt buntetnem aki megirta, aki penzt adott ra. A tobbi megcsinalta mert fizettek erte. Nadpalcaval kene a segget elverni aki ilyet finansziroz. Persze hogy nem tudtam veginezni meg a feleig sem, hanyadek nulla volt.

2016.03.19 Domino

SZikrázóan jó vígjáték, Chevy és Deryl közt fantasztikusan működik a kémia. Kedvenceim egyike.

2015.03.12 alexxx

Chevy Chase abszolút nem illik ide, amúgy tök átlagos vígjáték.

Volt egy speciális eszköz, amit Chevy Chase-nek viselnie kellett, mégpedig egy kék, szemgolyó nagyságú kontaktlencse, ami ahhoz kellett, hogy áttetszőnek tűnjön a szeme, amikor a test színű arcmaszkot viseli. Ahhoz, hogy viselhesse ezeket a kontaktlencséket, a szemeit először le kellett zsibbasztani nyugtatóval. A lencsén amúgy miniatűr, tűhegynyi lyukak voltak és Chase azon keresztül látott, éppen ezért 15 perc után megfájdult a feje tőle. Szerző: rbernadett