Férfiak, nők és gyerekek

Adam Sandler
Rosemarie DeWitt
Olivia Crocicchia
Judy Greer

A férfiak, nők és gyerekek egy csoportnyi középiskolás és szüleik életét bemutató film, mely górcső alá helyezi az internet miatt megváltozott emberi kapcsolataikat, a kommunikációt, az önképüket és szerelmi életüket.

(hp)

Rendező: Jason Reitman
Író: Chad Kultgen
Forgatókönyvíró: Jason Reitman, Erin Cressida Wilson
Zene: Bibio
Premier: 2014.09.06.

2019.01.23 Timcsi

Nekem nem volt túl kerek a története. Olyan csordogáló az egész, határozottan nem tetszett.

2015.07.26 erare

Hmm... Ez egy jó film. Ritkán látni manapság ilyet. Szerintem hitelesen mutatja be az internet által az emberre zúdított lehetőségek okozta veszélyforrásokat. A virtuális térben való lét, mely az elmagányosodás és az önpusztító görcsökhöz vezető depr... Több

2018.02.21 indingo

Egész jó volt a film. Milyen érdekes, hogy nem férj, feleség és gyerekek a címe! Bár igaz, hogy a család szót nem lehetett használni a szereplőkre. A vége kicsit lehetett volna kidolgozottabb.

2018.04.06 Szilonka

Érdekes volt a film, ahol a család valamennyi tagja ugyanannyi figyelmet kap a történetben. Valami mégis hiányzott belőle. Talán a karakterek fejlődése.

2018.03.31 Bazzzsi

A film inkább a személyekről és azok közösségben betöltött szerepréről szól ,mint egy komplett sztoriról. Sok igazság volt benne, bár kicsit lehetett volna rövidebb.

Semmi
A kenderfutár