N/A

Szereplők

A Menla hagyatéka című dokumentumfilmben a tradicionális tibeti gyógyítással ismerkedhetünk meg. Az alkotók nem csupán a klasszikus terápiás módszerekre voltak kíváncsiak, hanem ellátogattak egy rákkutatással foglalkozó intézetbe is, mely a dél-indai Bangalore… Több

Premier (HU): 2016.01.28.

2017.10.20 SunnyM

engem mindig is izgattak a számunkra alternatív gyógyítási módszerek, ez a film pedig nagyon inspiratív, hogy kiléphessünk a mi "orvostudományunk" árnyékából

A film 1 590 370 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 1 815 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Orgyen Menla, egy Padmaszambhava nevű 8. századi bölcs guru "Gyógyító Buddha" manifesztációja. A guru, a volt Udjana városából (mai Pakisztán területéről) származik, aki elvitte a buddhizmus tanításait Bhutánba, Tibetbe és a környező országokba. Ezeken a területeken Guru Rinpocseként ("Drága Guru"), Lopon Rinpocseként, vagy Tibetben egyszerűen Padumként ismerik.Szerző: Joeker

Értékelés: 7.5/10
(2016. 01. 27.)
Kelet és nyugat határán
Szeretném nagyon, ha a film nézőiben inkább a nyugodt, a rákos daganatukról kedélyesen szóló betegek és a határtalan együttérzésről beszélő gyógyító maradna meg. Több