Mezsgye

Mezsgye

Pulse

Képzeld el, hogy a modern, drót nélküli technika lehetőséget teremt egy másik világgal való összekapcsolódásra. Képzeld el azt is, hogy az a másik világ átjáróként használja ezt a technikát a mi világunkba. És ez a kapcsolat nem zárható le. Amikor bekapcsolod a mobilodat, vagy elolvasod az e-mailjeidet, akkor elindulnak feléd a másik világból, megfertőznek és elveszik azt, ami nekik már régen nincs - az életet.

Rendező: Jim Sonzero
Forgatókönyvíró: Wes Craven, Ray Wright, Kiyoshi Kurosawa
Premier (HU): 2007.02.08.

Kairo  (2001)

Christina Milian
Jonathan Tucker
Christina Milian

2018.02.17 respect the movies

Szerintem egy egész jó kis film volt! Nem nagyon szeretem a remakeket, de ha már feltétlenül úgy érzi Hollywood, hogy kevés az eredeti ötlet és vissza kell nyúlniuk "régebbi" filmekhez, akkor azt szerintem így kéne megtenniük mint ennél a filmnél! P... Több

2016.02.05 moov18

Az alapanyag nem volt rossz, nyilván, hiszen egy igazán sikeres, japán horror adta a hátterét. Azonban nem pipálhatjuk ki az amerikaiaknak, ahhoz túl semmilyen lett. Sok helyen olvastam, hogy milyen félelmetes, életteli kis horror ez, hát nem tudom. ... Több

2015.12.28 Luxury

Egyértelműen csak Ian vonzotta, hogy megnézzem a filmet. Kissé vontatott, bár beteges film, engem nem igazán nyűgözött le. Iannak 5 csillag, a filmnek 2

2015.01.28 Diana

Mindig is féltem a horrorfilmektől, sosem mertem megnézni egyet sem, mert ha mégis úgy alakult, akkor napokig nem tudtam aludni. Annyira szeretem Ian S.-t hogy képes voltam megnézni a filmet. Elég jó volt, de utána próbáltam az ő sármjával elterelni a félelmem :))

Míg az amerikai verziót a kritika és a nézők is vegyesen (inkább negatívan) fogadták, addig a japán verziót igencsak pozitívan.Szerző: JRD

A Mezsgye eredetije a japán verzió (Pulse), mely technohorror, és 2001-ben készült.Szerző: JRD

A Dimension Films szerezte meg az eredeti japán film jogait, és remake jogait is.Szerző: JRD

A filmből két DVD folytatás is készült. Pulse 2: Afterlife és Pulse 3 címekkel, és mind a kettő 2008-ban jelent meg.Szerző: JRD

(2018. 03. 05.)
Ennek a movie-nak sem indultam neki valami hű-de-nagy reményekkel. Aztán a végére rendkívül kellemeset csalódtam… értékelés: 8/10 Több