Mi kell a nőnek?

Mi kell a nőnek?

What Women Want
Ghotik

Nick Marshall (Mel Gibson), a kivagyi, öntelt reklámszakember egy balaesetnek köszönhetően elkezdi hallani a nők gondolatait. Először óriási sikereket ér el titkos tehetségével, aztán szépen lassan rádöbben, hogy a képessége nem pótolja a… Több

Rendező: Nancy Meyers
Forgatókönyvíró: Josh Goldsmith, Cathy Yuspa, Diane Drake
Premier (HU): 2001.03.29.

2024.01.07 Tomipapi

Mel Gibson szokás szerint túljátssza a szerepét a filmben. De a történet jó, és a többiek brillíroznak, ezért élvezhető. Sőt, kimondottan szórakoztató. Szerencsére nem maradnak a filmben elvarratlan szálak. És boldogan éltek, míg meg nem haltak.

2017.08.17 mamiéstöti2

Az egyik kedvenc gyerekkori vígjátékom, melyben Mel Gibson egy teljesen új oldalát mutatja meg és a film egyedülálló módon ad betekintést a női gondolkodásba.

2017.04.15 indingo

Mel Gibson nagyon eltalálta a karakter, mert elég kéjenc feje volt. A történet picit bugyuta, de azért lehet rajta szórakozni. Csoda, hogy nem készült belőle második rész.

Amikor megnéztem, már a film elején megkérdeztem magamtól: Miért Gibson??? Hihetetlen melléfogás, mint ahogy Helen Hunt is az. Über gagyi a javából. Értékelhetetlen.

2016.05.22 Yosihiro

Remek vígjáték Helen Hunt oldalán. csak ajánlant tudom mindenkinek hiszen igazi kikapcsolódás. Romatikus vigjáték ami rámutat férfi-nő kapcsolatára :)

A film magyar címe eredetileg Női agy lett volna; egy mozimagazinban volt egy nagy összeállítás arról, milyen filmek várhatók a következő hónapokban, s ott ezzel a címmel szerepelt. Viszont úgy látszik, a hazai forgalmazó a film alkotóival párhuzamosan változtatott címet az új angol cím szó szerinti lefordításával. Szerző: Attila G.

2000-ben a 4. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

A film eredeti címe Head Games volt.Szerző: SódóGA

A reklámügynökség dolgozóit a Leo Burnett és a BBDO munkatársai alakították.Szerző: SódóGA