Thriller

Thriller

Michael Jackson: Thriller
Videók

Egy átlagos éjszaka rémálommá válik, mikor Michael-t és a barátnőjét vérszomjas élőhalottak támadják meg.

(dulkap)

Premier: 1983.11.01.

2022.12.08 Nagy N. Lívia

Már rég rajongó voltam, mikor először láttam ezt a klipet. Emlékszem, egy időben csak este adták a tv-ben. Amikor láttam, rendesen féltem. :) Ahogy minden klipje, egyszerre divatos és a korát megelőző kisfilm, minden képkockája maximalizmusról tanúskodik. Ez az egyetlen videóklip, ami bekerült a Library of Congressbe.

Eszméletlen jó a klip,de csak Jacko zenéjével.Úgy kompakt az egész,csak így fogyasztható a termék.Jól van felépítve,és hát a tánc,amit mindenki imád.....Hát valami zseniális.Sőt,még vannak benne ijesztő részek.

2022.01.25 Bakugan

A dalok miatt olyan maradandó inkább mindenki számára, én úgy gondolom. Egyszer kötelező darab. A végén a hatalmas csavar sem marad el.

2019.08.15 indingo

A zene és Michael Jackson hangja nagyon ott van. A klip érdekes. Nem mondom, hogy tetszett, de mindenképpen egyedi.

2019.04.01 Norbert93

Talán a legjobb, leghíresebb és legemlékezetesebb videoklip a világon. (Persze a Youtube korszak előtt.)

A dal végén van egy beszédes rész, amit szerettek volna ismert emberrel elmondatni. Ekkor Quincy Jones akkori felesége, Peggy Lipton azt javasolta, hogy Vincent Price legyen az, és ő el is vállalta.Szerző: Archívum

2009-ben ez a klip volt az első, amit beválogatták az amerikai Nemzetközi Filmregiszterbe.Szerző: Archívum

Landis New Yorkban és Los Angelesben forgatta a videoklipet. A forgatási költség félmillió dollárra rúgott.Szerző: Archívum