Vigyázz, mit kívánsz!

Nick Jonas
Dermot Mulroney
Nick Jonas
Dermot Mulroney

Egy férfi nagyobb bajba kerül, mint az gondolta volna, miután viszonyba keveredik egy befektetési bankár feleségével.

(hp)

Premier: 2015.04.03.

2019.09.19 TomÁcs

A helyszín miatt a sok pont. Nagyon hangulatos, oda vágyik az ember. A történet mellette eltörpül, unalmas, kiszámítható.

2019.08.06 indingo

Még jó is lehetett volna, ha nem ennyire egyértelmű mire is megy ki a dolog. A szereposztása szerintem Dermot Mulroneyvel elég jó, de film nagyon középszerű.

2019.08.14 Szilonka

Dermot Mulroney kivételesen egy negatív figurát alakít. Története a naiv fiúval meg a bombázó csajjal meseszerű, éreznie lehet hogy itt valami bűzlik.

2015.05.24 lakilúk

Szinte már a kezdetektől sejteni lehet, milyen irányba is tart a történet, és emiatt nekem túlságosan kiszámítható, nem érdekes. Talán az alakítások azok, amelyek mégis arra késztettek, hogy megnézzem, így végül azt tudom mondani, hogy egy korrekt alkotás kerekedett ki az egészből, ami eléggé felejthető.

2017.06.28 Torres9

Szemmel láthatóan az alkotók rutinra alapozva készítették el a filmet, mivel nem tűnik a dramaturgia valami összeszedettnek. Ez még nem is lenne baj, ha maga a történet nem lenne ennyire egyszerű, mint a bot.

A film összbevétele 82 230 dollár volt (imdb.com).

Gypsy
Paula