Miért éppen Minnesota?

Miért éppen Minnesota?

New in Town
indingo
Renée Zellweger

Nincs még egy olyan ambiciózus nő mint a Miamiban élő Lucy Hill (Renée Zellweger). Szereti a csillogást és a pénzt, de még ennél is jobban imádja a karrierjét, amivel szemben minden csak másodlagos. Mikor szembejön egy új megbízatás, amiben le kell vezényelni egy isten háta mögötti gyár átszervezését, Lucy ráveti magát a feladatra, ugyanis úgy sejti, a siker újabb előléptetéssel jár. Igen ám, de a rutinmunkának induló feladat nem csak olyan meglepetéseket tartogat számára, melynek hatására egész élete átértékelődik, de még álmai férfijával (Harry Connick, Jr.) is összeakad ott, ahol álmában sem gondolta volna, hogy meglelheti.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2009.04.23.

2019.05.20 petraszab

Renée jó volt a sznob nő szerepében. A történetét is nagyon élveztem. Jó adag humor és izgalmas bár kiszámítható romantikus szál.

2017.04.15 indingo

Nagyon tetszettek a film párbeszédei, a végkifejletet ki lehetett találni, de még így is kedveltem. Renee remekül alakította a kicsit szétszórt, de határozott üzeltasszonyt.

2017.10.23 Deku

Meg van ennek a filmnek a saját egyedi és eredeti hangulata ami bár nem kiemelkedő de tetszetős. Kifejezetten tetszett, hogy nem akart több lenni mint ami valójában. Bőven megüti azt a szintet amitől szerethetővé válik.

2016.05.13 VvV

Renée Zellweger nagyon jól alakít a filmben, bár nem egy kedvelhető karakter. A film nagyon humoros, kedves poénok vannak benne.

2016.02.19 Lonka

Szerintem nagyon vicces romantikus film, téli környezetben. Amikor Renée Zellweger el szeretne menni dobni egy sárgát a vadonba, az fenomenális. Mókás jelenet még, amikor elakad a hóban és segítséget kér.