Míg a jackpot el nem választ

Míg a jackpot el nem választ

What Happens in Vegas

Egy este Joy (Cameron Diaz) és Jack (Ashton Kutcher) egymás mellett kötnek ki a vegasi éjszakában. A buli egy ponton érdekes fordulatot vesz, amikor nem csak, hogy részegen összeházasodnak, ráadásul hatalmas vagyont is nyernek szerencsejátékon. Vajon ki kapja meg a pénzt? Egyik fél sem hagyja… Több

Rendező: Tom Vaughan
Író: Dana Fox
Premier (HU): 2008.05.08. | Netflix (2023.06.15.)

2020.03.22 Interfectorem Sabnock

Kutcher mit keres a mozivásznon egyáltalán?Iszonyatosan rossz a produkció,ami őt jellemzi,és a másik nagyon gyenge színésznőcske,Diaz kisasszony sem váltja meg a világot.Jellegtelen emberek,jellegtelen film.

2019.08.15 indingo

Helyes romantikus történet, kicsit egyszerű, de kedvelhető. A két főszereplő nekem annyira nem illett össze ezért csak 4 csillag.

2015.07.03 dulkap

Egy korrekt kis romantikus-vígjáték. A film első része egy remek vígjáték jó poénokkal. A végére kicsit kifárad. Lehet azért mert ott inkább a romantikus műfaj kerül előtérbe.

2017.10.22 Deku

Nagy csalódást okozott a film mert bemutató alapján és egy darabig még reménykedtem is. Az első pár perc után azt mondtam, hogy ez tökre jó film lesz. Viszont azt kellett észre vegyem, hogy erős lejtőre került.

2017.02.02 hszpp

Nagyon cuki,igazi lányos film,esős napokra. Nem túl nyálas,így fiúkkal is nézhető..:P Eleinte több a humor,a végén már inkább a romantika veszi át a szerepet. Abszolút emészthető,nem a tömör nyáladzás.Bátran nézd meg:)

219,3 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

35 millió dollárból készült a film.Szerző: LionelMessi10

Joy kockázás közben homályos felületű kockákkal dob. Ilyeneket a valóságban soha nem használnak vegasi kaszinókban.Szerző: kázsé

Az amerikai Big Borther 9 valóságshow két résztvevőjének külön is levetítették a filmet, mivel megnyertek egy versenyt a műsorban.Szerző: kázsé