Mindenáron esküvő

Mindenáron esküvő

Ahora o nunca

A mindenáron esküvő című spanyol vígjátékban Álex és Eva lázasan készülődik esküvőjükre, melyet Nagy-Britanniába szeretnének megtartani. Lázasan zajlanak az előkészületek és úgy tűnik, minden a tervek szerint alakul. Ám egy váratlan fordulat bonyodalmak egész… Több

Rendező: María Ripoll
Forgatókönyvíró: Jorge Lara, Francisco Roncal
Ország: Spanyolország
Premier (HU): 2016.03.17.
María Valverde
María Valverde

2017.02.08 Ancsus

Az esküvős vígjátékok szerelmeseinek ajánlom a Mindenáron esküvő című filmet. Nem kell nagy durranásra számítani és akkor nem okoz csalódást. Egyszer nézhető, kellemes kis vígjáték.

2016.12.02 gubimari

Szeretem az eskövős vígjátékokat, de ez az adott kategóriában inkább a gyengébb filmek közé sorolható benne. Volt benne néhány egéz jó poén, de ezek többsége nem volt átütő erejű, inkább csak mosolyt csalt az ember arcára.

2016.06.07 Phalanx

Kicsit tévéfilm szagú produkció ez, mely mozis költségvetést kapott, de ettől még egész jó. Mi a párommal csípjük az ilyen esküvős vígjátékokat, és ez egynek simán elment.

2016.07.01 pet-et

Engem őszintén szólva zavart a film kiforratlan humora. Voltak nagyon jó pillanatai, de volt amikor olcsó vicceskedéssel akartak kicsikarni valamiféle hatást. Nem rossz, de nagyon átlagos.

A film összbevétele 9 427 876 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 3 955 627 forintot termelt. A hazai mozik összesen 2 851 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

(2016. 03. 21.)
Ha ez a film lenne a házastársunk, súlyosan visszaélne a “jóban-rosszban” utóbbi kitételével. Több

Értékelés: 8.5/10
(2016. 03. 17.)
Bazi nagy spanyol lagzi
A Mindenáron esküvő nem hosszas filozofálgatásra szeretne késztetni minket, „csupán” kellemes másfél órát akar szerezni, ahol jókat nevetünk és közben fátyolos szemmel drukkolunk az ifjú párnak, hogy megtalálják a boldogságot. 8,5/10 Több