Minden odavan

Minden odavan

All Is Lost

Az Indiai-óceánon egy névtelen férfi egyedül hajózik, amikor vitorlása összeütközik egy tengeren hagyott konténerrel, ami miatt az léket kap. A meghibásodott navigációs berendezés és rádió miatt a férfi nem tudja, hogy egy erős vihar felé hajózik. Bár megjavítja a hajótestet, minden tudását… Több

Rendező: J.C. Chandor
Író: J.C. Chandor
Szereplők: Robert Redford
Premier (HU): 2014.05.14. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2024.02.13 aliasteáscsésze

Minden tiszteletem a küzdeni akaró hősöké

és Redfordé természetesen. A címhez kapcsolódóan bennem a remény is odalenne hasonló helyzetben. Nem tudom, mikor adnám fel. Tökéletesen összerakott eposz, melyben folyamatosan, kifogyhatatlanul egymást érik a kihívások az életéért küzdő emberrel. Remek és elgondolkodtató alkotás.

2017.12.10 Deku

Eszméletlenül gyönyörű volt az egész film csodás lett a maga eredeti módján. Fantasztikus volt minden jelenet benne és lélegzetelállítóan formázták meg a történetet.

2017.01.24 valery

Mondanivalója és mögöttes tartalma hatalmas, látnivalókban sem utolsó, nagyon mozgalmas , izgalmas és érdekes film . Kitűnő szereplőválogatás, tetszett Robert Redford alakítása, most is megállta a helyét.

2015.12.29 kocoska20

Tetszett a film, de nem volt kiemelkedően jó. Valami plusz hiányzott belőle, ezért csupán közepesen jó kategóriába sorolnám. Jók a jelenetek, izgalmas történet.

2016.02.22 Telezsu

Erős, kemény és profi film a kitartásról, az emberi erőről és küzdelemről, és hogy kitartással mi mindent el lehet érni. Redford kiválóan alakít, egy élmény a film.