Minden végzet nehéz

Minden végzet nehéz

Something's Gotta Give
Paul Michael Glaser
Frances McDormand

Harry (Jack Nicholson) igazán jól ismeri a fiatal nőket, hiszen évtizedek óta csak velük kezd ki. A korosodó playboy arról híres, hogy minden barátnője harminc alatti volt. Amikor azonban egy váratlan szívroham után pár napra kénytelen összeköltözni a sikeres, vele egykorú írónővel, Ericával (Több

Rendező: Nancy Meyers
Író: Nancy Meyers
Premier (HU): 2004.03.25.

2021.11.06 Ildikó Bacskai

Minden végzet nehéz (2003)

A jó értékelést a szereposztás és a remek humor kapja részemről, a történet viszonylag könnyen előre kitalálható, nem túl fordulatos, ettől függetlenül én rengeteget röhögtem ezen a filmen. Annyira nem is értem, miért kellett Hans Zimmer zenéje hozzá, sehol nem ugrik ki erőteljesen a kiváló zeneszerző munkája. Többször láttam, azt gondolom, máskor is meg fogom nézni.

A történet maga kifejezetten nem annyira ütős,de mégis valahogy összeáll az egész.Vicces,és humoros,de semmi extra nincsen benne. Jack Nicholson abszolute nem a kedvenc színészem,és itt is fura a jelenléte.Összeségében egy kis közepes mozi !

2021.11.04 dandelion1983

Teljesen rendben van a film, minden a helyén volt benne. Könnyed, humoros, szórakoztató, romantikus, és talán még kicsit megható is volt. Kategóriájában kiemelkedő alkotás.

2017.04.15 indingo

Két korosztály számára nyújthat kikapcsolódást a film, ahol a végén mindenki megtalálja a foltját. A szinkron néhol idegesítő, de maga a film tetszett.

2017.07.26 Deku

Az egyik kedvenc romantikus filmem amiből nincs olyan sok. Viszont ebben a karakterektől kezdve a történeten át egészen a zenei világig minden tökéletes volt benne.

A film előállítási költsége 60 millió dollár volt, és a teljes összbevétele 266 milliónál is több. A kritikusok nagyon pozitívan értékelték.Szerző: Archívum

A film címe egy '50-es évekbeli dalból származik. Szerző: Archívum

A Twentieth Century Fox elutasította a filmet, mivel a főszereplők "túl öregek" voltak.Szerző: kázsé

A filmben Jack Nicholson megrögzött agglegényt játszik, míg Diane Keaton elvált nőt. A valóságban Diane Keaton sosem házasodott meg, és Jack Nicholson vált el.Szerző: kázsé

A narancsvidék
2003