Mindent bele, fiúk!

Mindent bele, fiúk!

...Più forte ragazzi!

Kicsi, öreg gép billeg a repülőtér leszállópályája fölött. Szárnya füstöl, a fék elromlott. A kényszerleszállás elkerülhetetlen, és a gép a hangár oldalába ütközik. Tűzoltóautók és mentők szirénázva sietnek a bajba jutott pilóták segítségére. Azaz, hogy sietnének. A két pilótának a haja szála sem görbült a kalandban, mosolyogva kötik el az első autót.

Ország: Olaszország
Premier (HU): 1992.11.06.
Több

2016.10.13 Wild-W

Az egyik legjobb közös filmjük, és én már csak tudom, az összes Bud Spencer-Terence Hill filmet láttam. Apukámtól örököltem ezt a függőséget, ez volt az első amit közösen láttunk, azóta még hatszor :)

Giuseppe Colizzit nem akarta rendezőnek a producer Italo Zingarelli, mert sokba került volna a film gyártása, ezért a páros kevesebb pénzért is elvállalta a szerepet, csak Colizzi maradjon a rendezői székben.Szerző: Thibo84

A forgatás 5 hónapig tartott, ám Giuseppe Colizzinak vesegörcse lett és Olaszországba vitték meggyógyítani, ezért a munkálatok 1 hónapra leálltak.Szerző: Thibo84

Bud Spencernek ennél a filmnél még nem volt légi járművekre jogosítványa. Ám a forgatás alatt egy alkalommal ő maga szállt fel, tett egy rövid utat a levegőben, majd tette le a gépet; a színész állítása szerint kényszerleszállást hajtott végre. Ekkor lett szerelmes a repülésbe, és a forgatás után letette a jogosítványt utasszállító repülőgépekre és helikopterekre.Szerző: Thibo84

A forgatás után elmentek egy közeli étterembe megünnepelni a munka végét. Bud Spencer szólt a pincérnek, hogy hozza az étlapot. Mikor kivitte, Spencer vissza is küldette vele mondván, hogy hozzon mindent, ami az étlapon szerepel.Szerző: Thibo84

A film másik magyar címe: Gyémántvadászok. Szerző: Archívum