Kívülállók

4. évad (2012) - 8 epizód
5. évad (2013) - 8 epizód

Klariza Clayton
Iwan Rheon

Egy különleges vihar következtében néhány, egy lepukkant kisvárosban élő közmunkás fiatal természetfeletti képességekre tesz szert, melyet követően életük gyökeresen megváltozik.

(hp)

Forgatókönyvíró: Howard Overman, Jon Brown, Mike O'Leary
Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2012.09.04. | HBO Max (2020.12.01.)

2021.12.02 Drawen H.

Mit is?

A sorozat valahogy úgy húzott magához, ahogy elképzelek egy fekete lyukat, hogy elnyel egy bolygót. Észre sem vettem, és a távrinyó a kezemben, és zongorázok a csatornák közt, várom a kettő rész kezdését. Eszeveszett, vad, polgárpukkasztó, trágár - de ő a kedvencem!!!

2019.02.09 mamiéstöti2

A hősök nálam ebben a kategóriában a favorit, de azért ebbe sorozatban is volt egy-két izgalmas rész.

2020.12.06 Robinson76

Rajtam kívüláll(ók)

Egy brit sci-fi-dráma a betegesebb és szókimondóbb fajtából. Alacsony költségvetés és szürkeség jellemezte, melyen a szuper képességek és azok felfedezése javított valamit. Bár nem ezeken volt a fő hangsúly, hanem a karaktereken, nálam ez sem mentette meg. Egy évad nekem bőven elég volt belőle, mert a karakterek számomra igencsak butuskák és elvetemültek voltak. Mivel ezeknek a karaktereknek kellett volna elvinni szériát, hát nálam nem vitték tovább pár résznél.

2020.11.12 elekm90

Csupán az első évadot láttam, az tetszett. Nagyon stílusos brit szuperhőssorozat remek humorral és színes karakterekkel. Volt 1-2 rész, ami kicsi baromságba hajlott (pl. a videojátékos), de egyébként szórakoztató.

2015.04.22 mimi

A Kívülállók egy olyan sorozat, ami minden egyes részben meglepetéssel tud szolgálni. Nem hagyja lankadni a kedélyeket, folyamatosan képes a megújulásra és egyáltalán nem laposodik el. Ritka az ilyen,ha mindez még nem lenne elég, a helyszín is kifejezetten üdítő.

(2016. 09. 04.)
A Misfitset tényleg a karakterek viszik el a hátukon, nem pedig az, hogy milyen képességük, vagy kütyüjük van. Szóval kicsit másról szól, mint a mostani szuperhős blockbusterek többsége. Több