Máris hiányzol

Miss You Already

2021.12.02 KCintia

Szép és így ennyi.

Maga a történet szép és kedves, de ez ebben ki is merült a számomra. A történet ugye két barátnőt mutat be, akik mindig ott voltak egymásnak stb., stb. A film nem volt se humoros, se izgalmas gyakorlatilag. Drámainak drámai volt, de ennyi. Semmi extra.

2016.05.31 Bogi87

Ma lehetőségem kínálkozott rá, hogy premier előtt megnézzem a Máris hiányzol című filmet és azt kell, hogy mondjam, pozitív csalódás volt. Egy átlagos filmre számítottam, de amit kaptam az felülmúlta az előzetes várakozásaimat. A romantikus filmdráma... Több

2021.02.19 Crystaldeer

Nagyon nehezen vettem rá magam, hogy megnézzem, mert azt gondoltam, hogy ennek biztos sírás lesz a vége, de végül mégsem lett az. Nekem valami még hiányzott belőle, hogy zseniális legyen az alkotás.

2017.09.24 Deku

Ez a film nem túl megkapó elsőre de ha valaki kétszer is bepróbálja akkor egész nézhetővé válik. Csak sajnos ehhez el kell jutni addig, hogy kétszer megnézze legalább. Így nem a legjobb.

2019.06.26 HercegPeter

Egy megható, keserédes történet a barátságról, a veszteségekről és a nehéz időkről. Ez a szerep sokat kívánt Toni Collette-től, aki nem csak a karakterek szerint, de alakításával is lemosta Drew Barrymore-t a vászonról. A film nagyon szépen mutatja b... Több

2018.08.23 kevelin

Én nagyon sírtam rajta a végén. Csodálatos történt két barátnőről akik mindenben támogatják egymást. És végre egy olyan film ami a rákot nem csak úgy tudja bemutatni, hogy mindenki szenved

2016.11.22 Borga

Ha döntenem kéne, hogy a drámai, vagy a vígjáték vonal erősebb a filmben, hát nagy gondban lennék, de talán a drámai vonal a hangsúlyosabb. Szerintem nem volt olyan ember a nézőtéren, aki titokban ne a könnyeit törölgette volna.

2020.08.25 sammy88

Felkavaróan megindító

Lehet, azért, mert én is személyesen érintett vagyok a témában, de engem nagyon megérintett a történet, és sikerült is sírnom a végén. Valósághűre sikerültek Milly kezelései, leépülése, ettől volt annyira szívszorongató. A végén az, hogy csak sikerült ott lenni Jess mellett, persze ilyen kötelező filmes momentum, de ez nem vont le semmit számomra a film értékéből...

2016.12.07 Szorcsik

Nagyon megható történet, gyönyörű film egy csodálatos barátságról, melynek csak a halál vethet véget, vagy az sem. Nem bírtam könnyek nélkül végignézni, nagyon megható , csodálatos történet.

2017.03.01 Hercegno

Keserédes humor jellemzi a filmet. Néha nagyon nagyokat lehet rajta nevetni, míg máskor a százas zsepi sem elég. Engem elvarászolt ez a film, gyönyörű volt.

2017.02.09 Ancsus

A film központi témái a barátság és a halál. Nayon megrendítő, megindító film, képtelenség száraz szemmel végignézni. Csodálatos történet, látnia kell mindenkinek.

2016.12.30 Potoczkie

Gyönyörű film, de nagyon szomorú és könnyfakasztó. A két színésznő alakítása zseniális, a történet egész, kerek. Gyönyörű volt a zene is. Ezt a filmet még egészen biztosan újra fogom nézni valamikor.

2016.07.09 tamas84

Bár a történet kicsit gyenge lett, összességében nézhető filmről beszélünk, ami kikapcsolódásnak tökéletesen megteszi, csak a megfelelő elvárásokkal kell leülnünk elé.

2016.12.02 gubimari

Nagyon megható, könnyfacsaró film, amely 100%, hogy megríkatja a nézőjét. Gyönyörű történet barátságról, betegségről, küzdelemről, elfogadásról, feldolgozásról. Érdemes megnézni.