Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Máris hiányzol

(Miss You Already)
Máris hiányzol

Tartalom

Miss You Already filmtartalom:

Milly (Toni Collette) és Jess (Drew Barrymore) legjobb barátok, gyermekkoruk óta mindenüket megosztották, beleértve titkaikat, ruháikat, fiúikat, azonban eljött az ideje, hogy felnőjenek. Millynek jól fizető állása van, és egy gyönyörű toronyházban él férjével, Kittel és két gyermekükkel. Jess a városfejlesztésen dolgozik, pasijával, Jagóval egy úszó csónakházban élnek Londonban. A két nő barátsága továbbra is töretlen. Jess régóta szeretne gyermeket, azonban hosszú ideje nem tud teherbe esni, és kiderül, hogy mellrákja van. Hogyan oszthatná meg ezt?

Vélemények: Máris hiányzol (2015)

2016. 05. 31. 23:38

Ma lehetőségem kínálkozott rá, hogy premier előtt megnézzem a Máris hiányzol című filmet és azt kell, hogy mondjam, pozitív csalódás volt. Egy átlagos filmre számítottam, de amit kaptam az felülmúlta az előzetes várakozásaimat. A romantikus filmdráma kezeskedik róla, hogy szem ne maradjon szárazon, ugyanakkor mély depresszióba sem torkollik. Nehéz egy ilyen témát filmre vinni úgy, hogy kellően éreztessék a betegség súlyát, de mégis tudjunk mosolyogni, hiszen a kettő majdhogy nem kizárja egymást. Ez a film mégis finom, már-már iróniába átcsapó humorával tökéletes megtalálta az aranyközéputat.

2016. 06. 09. 12:31

Nagyon megható, hol szomorú, hol humoros dráma-vígjáték. Nehéz feldolgozni és filmre vinni egy ilyen komoly betegséget úgy, hogy ne csak a borzalmakat lássuk, hanem nevetni is tudjunk, de mégse essünk át a ló túlsó oldalára. A film alkotói remekül megoldották mindezt.

2016. 11. 22. 16:39

Ha döntenem kéne, hogy a drámai, vagy a vígjáték vonal erősebb a filmben, hát nagy gondban lennék, de talán a drámai vonal a hangsúlyosabb. Szerintem nem volt olyan ember a nézőtéren, aki titokban ne a könnyeit törölgette volna.

2016. 12. 30. 17:49

Gyönyörű film, de nagyon szomorú és könnyfakasztó. A két színésznő alakítása zseniális, a történet egész, kerek. Gyönyörű volt a zene is. Ezt a filmet még egészen biztosan újra fogom nézni valamikor.

2016. 09. 06. 11:58

Nem egy nagy sztori. Romantikus filmek kedvelőinek abszolút tetszeni fog. Light-os történet, semmi extra, érzelmekre ható, egyszer nézhető film átlagos színészi játékkal.

2017. 03. 01. 01:22

Keserédes humor jellemzi a filmet. Néha nagyon nagyokat lehet rajta nevetni, míg máskor a százas zsepi sem elég. Engem elvarászolt ez a film, gyönyörű volt.

2016. 12. 07. 14:19

Nagyon megható történet, gyönyörű film egy csodálatos barátságról, melynek csak a halál vethet véget, vagy az sem. Nem bírtam könnyek nélkül végignézni, nagyon megható , csodálatos történet.

2016. 12. 02. 15:47

Nagyon megható, könnyfacsaró film, amely 100%, hogy megríkatja a nézőjét. Gyönyörű történet barátságról, betegségről, küzdelemről, elfogadásról, feldolgozásról. Érdemes megnézni.

2017. 03. 27. 11:40

Ebben a filmben a dráma és a vígjáték műfaja keveredik, azonban túlnyomó részben vannak a drámai elemek. Képtelenség száraz szemekkel végignézni, garantáltan mindenkit meg fog hatni ez a film.

2017. 02. 09. 09:44

A film központi témái a barátság és a halál. Nayon megrendítő, megindító film, képtelenség száraz szemmel végignézni. Csodálatos történet, látnia kell mindenkinek.

2016. 08. 08. 18:44

Remek film, nagyon megható.

2016. 07. 09. 22:07

Bár a történet kicsit gyenge lett, összességében nézhető filmről beszélünk, ami kikapcsolódásnak tökéletesen megteszi, csak a megfelelő elvárásokkal kell leülnünk elé.

2016. 07. 07. 13:45

Meglepően intelligens filmet kaptam, pedig kevesebbet vártam tőle. Nem tudom, hogy lehetne ezt jól megfogalmazni, de van szíve a dolognak, ami nálam nagyon fontos szempont.

2016. 06. 04. 15:42

Bár a sztori kissé unalmas és kiszámítható, de szépen ragadja meg a két nő barátságát és viszonyát. Van ebben valami kellemes és felemelő.