A szerencse forgandó

A szerencse forgandó

Mississippi Grind
Ben Mendelsohn

Miután kifogyott a szerencséből, és anyagilag is mélypontra került, Gerry szövetkezik egy fiatal, karizmatikus pókerjátékossal, Curtis-szel, hátha visszapártol hozzá a sors. A két férfi dél felé veszi az irány abban a reményben, hogy visszanyerjék elvesztett… Több

Premier (HU): 2016.01.13.

2019.07.16 flash88

Ha bírod a road-movie-kat, ezt szerintem nem érdemes kihagyni. Este kanapéról a legjobb program, amit erre a hétre választottam. :)

2016.02.14 Ragemarci

Előre szólok, hogy ez a film nem a pókeresekről, hanem a szerencsejátékosokról szól. Igaz besorolja a szerencsejátékok közé ami itt indokolt is, hisz ha ezerszer meghallgatsz egy oktató cd-t attól még nem lesz pókertudásod. Ugyanis a tudás és a hossz... Több

2016.05.13 deneslau

Nem egy nagy film, nem jött át egyáltalán, nulla mondanivaló, nulla jelenetek és sztori, a színészek gyengék, nem jó a dramaturgia, mert nem épülnek egymásra a jelenetek, kiszámítható, lapos , unalmas. Amatőr munka.

2016.05.25 tamas84

Az elmúlt évek szerencsejátékos filmjeinek királya. Rendkívül szórakoztató mozi!

2016.02.08 RobThe10

Nem tudtam milyen filmet fogok kapni, de Ryan Reynolds-ban bíztam, és nem hiába. Nagyon jó film volt.. Tipikus esti filmnek tökéletes, ezt biztosan állíthatom mert én is akkor néztem! Az üzenete nem új, de mégis más megvilágításban adja át a film.

A film összbevétele 422 746 dollár volt (imdb.com).

(2016. 08. 18.)
A szerencse forgandó egy átlagosnál jóval lassabb és okosabb szerencsejáték film 2015-ben, ami csak egy dolgot jelenthet: Robert Altman reinkarnálódott. 8/10 Több

Értékelés: 6.5/10
(2015. 11. 15.)
Mississippi Grind
Nem hiszem, hogy bármelyik nézőjében is mély nyomot hagyna, és ugyan határozottan nézhető darabról van szó, azt sem állítanám, hogy megéri időt szánni rá, ahhoz ugyanis túl jelentéktelen. Több
Válás
2016