Cellular
William H. Macy
Jason Statham
Kim Basinger
Chris Evans

Ryan napja szokásosan indul. Nem sejti még, hogy egy közelgő telefonhívás megváltoztatja az életét. Egy kétségbeesett nő hívja fel telefonon, akit állítása szerint elraboltak és egyedül mobilján keresztül tud kapcsolatot tartani a külvilággal. Arra kéri Ryant, segítsen, mivel nem csak a nő, de a… Több

Rendező: David R. Ellis
Forgatókönyvíró: Larry Cohen, Chris Morgan
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2004.11.11.

2023.10.28 R9CK3R

Fasza kis thriller volt, szuper szereposztással és jó történetvezetéssel! Abszolút többször nézős, aki még nem látta, mindenképpen pótolja! :D

2017.08.08 Berto49

A filmnek túlbonyolított cselekménye van és hemzseg a képtelenségektől. Kim Basinger (Udvaros Dorottya remekül adja vissza a szorult helyzetbe került kétségbeesett nő hangját) kemény biológia szakos tanárnőt játszik benne, így legalább tudja, hol kel... Több

2020.08.19 Harper

Izgalmas pörgés

Ez a 2004-es lendületes akciófilm volt az első mozi, amiben Chris Evanst láttam. Azóta nagy kedvencem lett a színész de már itt is tehetségesen alakitotta (alig 23 évesen) a segítőkész laza fickó karakterét. A film egyik érdekessége szerintem, hogy Jason Statham rossz fiút alakít, méghozzá nagyon jól. A már nem éppen fiatal Kim Basinger is nagy átéléssel hozza karakterét és megállapítható, hogy még mindig nagyon vonzó nő. A Mobil egy szimpla sztori, de pörgős formában, izgalmas jelenetekkel és gyors tempót diktálva tud szórakoztatni. Többször megnéztem, mindig tetszett. Értékelésem: 80%

2017.08.17 mamiéstöti2

Parádés szereposztás, főleg Jason, aki itt már kezdte bontogatni szárnyait, de Kim Basinger is végre bemutatja, hogy belső értékei is vannak. Izgalmas film.

2019.04.26 indingo

Érdekes és izgalmas film, nem a megszokott túszejtős sztori, bár a korrupt zsaruk itt is a főszereplők. Kim Basinger frenetikus, de hát ezt jó pár alakításával bebizonyította már.

A jelenet, mikor Jason Statham az övével fenyegeti Kim Basingert, nem volt a forgatókönyvben.Szerző: kázsé

Ryan egy Nokia 6600-es telefont használ.Szerző: kázsé

A filmet részben az 1999-es Los Angeles-i rendőrbotrány inspirálta.Szerző: kázsé

A Ryan karján lévő japán írásjel jelentése "hűség" és "becsület".Szerző: kázsé