Money Monster

Dennis Boutsikaris
George Clooney

Lee Gates egy televíziós személyiség, aki bennfentes kapcsolatai révén a Wall Street egyik legtehetősebb embere lett. Amikor Kyle egy rossz üzleti tipp miatt elveszti családja összes pénzét, a műsorában túszul ejti a férfit és az összes helyszínen levő nézőt, és elő adásban… Több

Rendező: Jodie Foster
Forgatókönyvíró: Jamie Linden, Alan Di Fiore, Jim Kouf
Premier (HU): 2016.06.02.

2022.01.14 turjild

Egyszer nézhető, könnyed film. Többet is ki lehetett volna hozni a történetből.

2016.06.16 Bogi87

A Mafab-nak köszönhetően ma lehetősègem volt ingyen megnèzni moziban a Pènzes càpa cìmű filmet, (100 filmes vèlemèny ìràsàt követően ajàndèk jegyben rèszesültem). Azt kaptam a filmtől, amit vàrtam, nagyon jò èlmèny volt, minden percèt èlveztem. Georg... Több

2017.04.15 indingo

Az első egy óra izgalmas volt, tetszett, de után nagyon esett a színvonal és borzasztóan unalmassá vált. Egyszer, főként pénzügyi területen tőzsdén dolgozóknak érdemes megnézni.

2017.01.14 ArpiHajdu és Réci

Megmondom őszintén, mikor a film előzetesét megnéztem, illetve amikor elkezdték vetíteni, akkor nem érztem késztetést arra, hogy moziban lássam. Ma mégis úgy döntöttem, hogy megnézem. Meg kell mondanom, hogy nagyon kellemesen csalódtam a filmben. Jod... Több

2017.01.18 dulkap

is számítható film. A film első felében nem igazán éreztem Clooney-t jó választásnak erre a ripacs szerepre, de szerencsére mikor komolyabbra fordult a dolog, onnantól már uralta a képernyőt. Nem mellesleg ajánlott a film megnézése nagyon sok ember ... Több

A film összbevétele 93 282 604 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 51 743 704 forintot termelt. A hazai mozik összesen 35 055 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Amikor Patty próbál rájönni, hogy mit jelenthet a Mambo kifejezés, szörfözni kezd a neten, és a Mambo Italiano című dal ugrik fel, amelynek előadója George Clooney nagynénje, Rosemary Clooney.Szerző: ArpiHajdu és Réci

George Clooney javasolta Julia Robertst a női főszerepre.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Bár a filmben azt láthatjuk, hogy Julia Roberts és George Clooney folyamatosan kapcsolatban vannak, valójában a két színész mindössze két napot dolgozott együtt a forgatáson. Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben a két színész a "Just Cause 3" nevű videojátékkal játszik.Szerző: erare

(2016. 06. 02.)
Aki remek filmet rendezett volna ebből a történetből: Sidney Lumet. Aki idealista mesét készített: Jodie Foster. Akik pedig szívesen nézik azt is, ahogy Foster nem volt képes, vagy nem is akart vállalására rálicitálni… Nos, azok szerintem mi vagyunk. Több

(2016. 06. 03.)
Jodie Foster ha nem is forradalmian, de meglepően ügyesen egyensúlyoz a tartalom és a szórakoztatás között. Kritika. Több

Értékelés: 6.5/10
(2016. 06. 01.)
A humor számtalan formában belép a történetbe, olykor egészen primitíven – az egyik riporter egy merevedést elősegítő krémet tesztel –, máskor fanyar módon, a főszereplő beszólásai által. Több

(2016. 06. 02.)
ART7
A film legjobb dobása, hogy a túszdráma csúcsán mégiscsak behívják a bebukott cég főnökét, aki össze-vissza dadog a válságról, míg rá nem bizonyítják, hogy vastagon saját zsebre játszotta meg a cégbukást. Több

(2016. 06. 22.)
Idén már láttunk egy okos és szórakoztató filmet a pénzügyi válságról (A nagy dobás), most pedig megjött a buta, de szintén szórakoztató társa is. Több
Feketelista
2013