Monsters

A világot hat éve idegen szörnyek támadták meg. Az emberiség egy lekerített zónában igyekszik megküzdeni velük és megakadályozni, hogy végleg kipusztítsanak minket. Az amerikai újságíró és társai ezen a területen keresztül akarnak átkelni, hogy eljussanak a határhoz. Útjukat számtalan veszély… Több

Ország: Egyesült Királyság, Mexikó, Guatemala
Premier: 2010.03.13.

2015.08.12 dulkap

Bő egy óra után kapcsoltam ki. Gyakorlatilag semmi nem történt benne. De ha mégis volt valami, abból semmit nem lehetett látni, annyira sötét volt. Bíztam egy korrekt kis filmben, de ez nem jött össze.

2015.04.18 pisti18

Én a filmtől egy teljes mértékben CGI teli akciót vártam, ám itt a fő hangsúly nem a szörnyeken volt, hanem a karaktereken van és meg kell mondjam egészen tetszett, még így is.

2015.06.11 pindurcat

A film egyszerűen kevés, erőltetett minden perce, gyenge a szereplőgárda. Amennyire annak idején beharangozták, annyira pocsék lett. Nagy csalódást okozott.

2015.02.12 KingPin

Egy érdekes variáció az óriásszörnyes mozira. Szerintem jól ki volt találva, a színészek is tetszettek, no meg nagyon-nagyon szép volt az egész, sok energiát fektettek a látványba. Eléggé jó lett szerintem összességében.

2014.10.09 cvölf

Nem pont erre számítottam, azt hittem kicsit szokásosabb amerikai szörnyes film lesz, de tulajdonképpen nem is annyira a szörnyeken volt a hangsúly, hanem az embereken. Ez tetszett.

A film összbevétele 237 301 dollár volt (imdb.com).

Gareth Edwards a film vizuális effektusait egymaga hozta létre egy boltban vásárolt szoftver segítségével.Szerző: kázsé

A két főszereplő a forgatás ideje alatt randevúztak, később pedig összeházasodtak.Szerző: kázsé

A film legtöbb jelenete nem volt előre megírva, a színészek többnyire improvizáltak.Szerző: kázsé

A filmet teljes egészében eredeti helyszínen vették fel. A statiszták gyakran csak arra járó emberek voltak.Szerző: kázsé