Most már elég

Most már elég

Enough
Juliette Lewis
Billy Campbell

Minden csodálatosan alakul Slim életében. Megismerkedik a jóképű Mitch-el, és esküvőjük után nem sokkal megszületik kislányuk is. A tökéletes boldogság azonban szertefoszlik, mikor Slim megismeri férje rejtett, sötét oldalát. A brutális férj a veréstől sem riad vissza, hogy sakkban tartsa feleségét. Az egyetlen kiút a szökés a pokollá vált családi fészekből. Mitch azonban ördögi módon a nyomukra bukkan, pénze és befolyásos barátai segítségével mindenhol fenyegeti őket. Anya és lánya már sehol sincsen biztonságban. Slimnek nincs más választása: a menekülés helyett fel kell vennie a harcot. Megkezdődik a küzdelem életre, halálra.

Premier (HU): 2002.08.22.

2021.05.14 uniterra

Kiszámítható a történet, eléggé sablonos.

2018.05.07 Filmelemző

Egyik nagy kedvencem ez a film a rendezés (Machael Apted) és Jennifer Lopez játéka miatt. A téma is aktuális probléma: nők elleni erőszak egy házasságban, mely kezdettől hazugságra épül. Bár ilyen témájú film készült már több is, ebben az esetben a n... Több

2019.02.21 indingo

Tulajdonképpen az alapötlet nem rossz és vannak izgalmas részek is a filmben, de emellett néha kissé bugyuta és érthetetlen események is, de összességében egyszer nézhető.

2016.06.13 Edeske

Durva, kemény thriller, ami hozza a kategóriától elvárt színvonalat. Izgalmas, fordulatos film és a színészek alakítása is meggyőző, profi. Nekem bejött, szórakoztatott.

2017.05.04 VK

Nem jó film és a színésznő nem illik a szerepbe. Nem alakít jól, emiatt hiteltelen lesz a történet. Én konkrétan unatkoztam rajta. Lassú cselekmény, vontatott részek.

A harci technika, amit Slim tanul a Krav Maga, ami egy izraeli önvédelmi technika. Szerző: rbernadett

Jennifer Lopez szerepét eredetileg Sandra Bullocknak szánták.Szerző: rbernadett

Hazug