Mr. Jones

A forgatókönyvíró Scott (Jon Foster) ihlet reményében úgy dönt, párjával, Pennyvel (Sarah Jones) együtt a nagyváros nyüzsgése elől egy erődszéli házba költözik. A közelben él a hírhedt, különc művész, Mr. Jones, aki remeteként éli életét. Csak éjszakánként hagyja el a házat, mikor furcsa… Több

Rendező: Karl Mueller
Forgatókönyvíró: Karl Mueller
Premier (HU): 2014.05.22.
Sarah Jones
Jon Foster
Sarah Jones

2017.08.17 mamiéstöti2

Az ilyenfajta horrorok általában jól szoktak sikerülni, de mint ez a film is a kivételek erősítik a szabályt. Végtelenül untam nagyon kár volt egyáltalán nekikezdeni.

2016.03.05 Cercei

Elég sablonos horror, az én ingerküszöbömet nem igazán vitte át, persze igaz, hogy én viszonylag sok ilyen filmet nézek, de éppen ezért nem is találtam annyira különlegesnek.

2015.04.07 KingPin

Ez a film hihetetlenül unalmas volt. Nem csak ötezerszer végigjátszott alapsztori - ház az erdő szélén, húha -, de teljesen kiszámítható a történet is. Senki ne nézze meg, csak az, aki még egyáltalán nem látott horrorfilmet (vagy filmet általában), annak esetleg lesz majd, ami tetszik meg érdekes benne.

2016.06.06 ppista

Ez egy nagyon egyszerű és unalmas Horror film.

A film összbevétele 90 388 dollár volt (imdb.com).

A rendező, Karl Mueller debütáló filmje.Szerző: kázsé

A filmet többek közt a rendező egy gyerekkori szomszédja ihlette.Szerző: kázsé

A rendező, Karl Mueller olyan filmzenét akart, amitől a néző "úgy érzi, mintha víz alatt lenne, vagy valaki fejében, aki nagyon meg van fázva".Szerző: kázsé

A rendező, Karl Mueller számára nagy inspirációt jelentett David Lynch és az Egy makulátlan elme örök ragyogása.Szerző: kázsé

(2015. 03. 28.)
Egy horrorfilm lehet ijesztő, gusztustalan, izgalmas, szorongató, vicces és még sorolhatnám. A lényeg, hogy éljük át, amit a film vállal, rettegjünk vagy nevessünk, hasson ránk. A Mr. Jones feszültséget, szorongást és félelmet ígér, azonban egyiket sem kapjuk meg maradéktalanul. Több