Mr. Right
Tim Roth
Tim Roth
Sam Rockwell

Legutóbbi szakítása után Martha teljesen padlóra került. Hol bezárkózik, hol fejét vesztve veti bele magát a bulizásba. Ebben a labilis lelkiállapotban találkozik Francisszel. A férfinak ugyan furcsa dolgai vannak, de Martha félresöpri a gyanús jeleket. Tulajdonképpen tökéletes párost… Több

Rendező: Paco Cabezas
Író: Max Landis
Premier (HU): 2016.04.28.

2019.07.25 Ms. Akárki

Imádtam. Főlem azért mert nem egy tipikus csöpögős romantikus film. Anna Kedrick tökéletes választás volt. A kémia a karakterek között nagyon elcseszett de hihető is volt ez miatt és ezért tetszett a romantikus szál is.

2016.05.27 Bogi87

Egyszer nézhető vígjáték, kiemelkedő poénok nélkül.

2018.01.18 mamiéstöti2

Anna Kendrick egyre színvonalasabb vígjáték színésszé válik, és ez is egy állomás volt fejlődésében. Szórakoztató.

2018.10.30 HercegPeter

A legjobb szó erre a filmre a gagyi. Ez mindent el is mond róla. Gagyik a poénnak szánt próbálkozások és a párbeszédek. Pár éve már láttam, de ez csak egy jó fél óra után derült ki. Ez is mutatja, hogy mennyire felejthető alkotás. Tim Roth-t ennél jo... Több

2016.05.19 MMcFly2015

Az előzetes alapján azért egy jobb, és pörgősebb filmre gondoltam. Így egy megszokott romantikus vígjáték - kevés akcióval, ami arra volt elég, hogy felsorakozzon a Kémes hármas, Exférj újratölve, Szingli fejvadász féle sorba . Számítottam erre, de a... Több

A film összbevétele 607 595 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 3 481 905 forintot termelt. A hazai mozik összesen 4 490 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film becsült gyártási költsége $8,000,000.Szerző: dulkap

Tim Roth és Anson Mount korábba nmár dolgoztak együtt a 2011-es Hell on Wheels című filmben.Szerző: dulkap

A Seven Psychopaths (2012) után Sam Rockwell újra egy bérgyilkos bőrébe bújik.Szerző: dulkap

(2016. 05. 01.)
Cicafül és krumpliorr
A Gyilkos Páros az a moziélmény, amire pár héten belül már nem nagyon emlékszik az ember, és évekkel később, amikor lemegy a tévében, akkor döbbensz rá, nagyjából a 25. perc környékén, hogy „basszus, de hiszen én ezt láttam!” 5/10 Több

(2016. 04. 29.)
Halálosan cukik: a Gyilkos páros nagy szerencséje, hogy Sam Rockwell és Anna Kendrick beleadnak apait-anyait. 60/100 Több

(2016. 05. 01.)
Gyilkos Páros
Az American Ultrát azért hibáztattam, mert nem használta ki a benne rejlő lehetőséget, ezúttal viszont mintha még az sem kristályosodott volna ki, Landis mit akar írni egy tucat-romkomon felül. 5/10 Több

(2018. 12. 20.)
Mr. Right (2015)
"Megtekintés: Ennyi számomra kedvelt színésszel egy ilyen közepes film? Pedig sokkal több szeretett volna lenni." Több