Mr. Robot

Mr. Robot

2024.02.24 ospir

Túlhype-olt, Black Mirror copycat

Végignéztem, és megbántam. Próbál bevágódni, hogy hackerkedni milyen cool és könnyű, mellette pedig meg is van kattanva, hajrá, egy házvezetőnőnek vagy egy festőnek ez egy nagyon kemény csillagos ötös sorozat.

2018.11.10 Bogi87

Zseniális sorozat, Rami Malek szuper alakítást nyújt benne, rendkívül sok arcú színésznek tartom. Ez a szerep pedig tökéletesen illik hozzá, mintha csak rá szabták volna. Most a 2. évad közepén járok. Nekem leginkább az első évad tetszett, de szerencsére később sem ült le a sorozat.

2020.09.08 Robinson76

Fura ez a hacker...

Érdekes és megosztó sorozat ez. Szerintem a színészi játék, a történet, a fordulatok sokat dobnak rajta, de van itt pár gyengeség is. Én nem tudtam azonosulni a szériával, talán ezért nem is kötött le. Az első évad még megüti a jó szintet, de később gyengül, vékonyodik és így már csak egy erős közepesre tudom értékelni.

2017.08.19 Deku

Elsőre is látszik, hogy nagyon elvont sorozat és nem a megszokott nyomozósdi lesz itt a fő motívum. Ahogy halad a történet úgy válik egyre bonyolultabbá és izgalmasabbá.

2017.10.21 Lamboh

Egy évad után dobtam, mert nem jött be. Félreértés ne essék, jó kis sorozat, csak nem az és stílusom.

2017.01.19 Gigi

Jó sorozat, bár vannak bizonyos elemek, amik nem tetszenek. Egyrészt érdemesebb feliratosan nézni, mint szinkronnal, mert enyhén szólva sem alakítottak nagyot a szinkronszínészek. Másrészt sok olyan klisével dolgozik, amik ha hackerekről van szó, aut... Több

2023.08.17 Kapszaicin

Fragmentált tudat

Élő példája annak, amikor a zsenialitás utat tör magának, mert nem valami szerencsétlenkedő, helyenként izgalmas, aztán semmibe fulladó unalmas semmit tettek a nézők elé. Mr. Robot nem ilyen, hanem a valaha volt legjobb sorozat. Egykoron hasonló függ... Teljes kritika

Totál szívás
Mocsár
Terepen
2009

2017.04.18 Wolowitz

Nagyon összetett csavaros és magába szippantó. Ezt a műremeket minden korosztálynak látnia kell legalább egyszer mert annyira időtálló és szórakoztató, hogy az valami hihetetlen. Szerintem simán az egyik legjobb a kategóriáján belül. Kedvencem volt. Nézd bátran.

2018.09.13 MMcFly2015

A sorozatból egy évadot néztem meg, mert amennyire lenyűgözött, annyira okozott kis kételkedést a folytatást illetően. Így azt mondom vegyesek az érzelmeim. Azt mindenképpen meg kell említeni, hogy a főszereplő Rami Malek alakítása elsöprő. Nem tudom... Több

2015.09.11 prof.zoltan

Az idei sorozatok között szerintem az egyik legjobb! A színészi játék zseniális, a történet és hát maga a hackelés... Végre megmutatják, milyen a valódi(!), nem az a "holywoodi hacker"... A végén a cliffhanger is ütött, szóval nagyon jó kis sorozat és várom a folytatást!

2022.03.22 Juji

Hátborzongató utópia - de már itt van

Igen, van benne egy kis zökkenő, de úgy látom, hogy a történet továbbgombolyítása volt a kérdés. Megdöbbentően aktuális kérdéseket feszeget a társadalomról, társadalmi normákról látszólag alul- és felülnézetből. A pszichológiai vonalat pedig nagyon izgalmasnak tartom. A karakterek rendkívül jól kidolgozottak, nincs elnagyolás, a párbeszédek pedig okosak, eseménydúsak, remek "váratlan" reakciókat láttam. Szerintem feszegeti a kategóriák kereteit.

2016.01.07 vinetty93

Szerintem igazán új és erős sorozatot hoztak be ezzel. Nekem személy szerint nagyon tetszetős volt ez a koncepció és csak dicsérni tudom. Az első perctől megfogott és nem is ereszt. Várós a kövi évad.

2022.05.23 cat

Az első néhány rész után nem reméltem sokat, csak a színészi játék fogott meg , Malek elképesztő! Aztán egész jól alakult, és remek sorozat lett.

2017.08.03 iamakn24

Tudom, tudom elvont, de rengeteg cselekménnyel, ami miatt egyáltalán nem unalmas mint pschio-dráma! Aki végig nézte minkét évadot, valószínű észrevette, hogy közel sem ugyan az a két évad(persze csak akkor ha valóban odafigyelt, és persze akkor ha ne... Több