Műkedvelő műkincsrablók

Műkedvelő műkincsrablók

The Maiden Heist
Videók

Charles, Roger és George hosszú évtizedek óta dolgoznak biztonsági őrként a múzeumban. Ez idő alatt nemcsak életük részévé váltak a kiállítási tárgyak, de a szívükhöz is nőttek. A szeretett tárgyakat azonban veszély fenyegeti. Az új kurátor át akarja szervezni a gyűjteményt, és így a régi tárgyakat máshová szállítanák. A három öreg elhatározza, hogy megmentik az ereklyéket. Sajátos tervet dolgoznak ki, betörnek a múzeumba, és hamisítványokra cserélik ki az értékes tárgyakat. A műkedvelő műkincsrablók munkához látnak, ám az események nem a terv szerint alakulnak.

Premier (HU): 2010.04.30.
William H. Macy

2019.01.27 tmotm

Az öreg A kategóriás színészeknél manapság, nagyrészt sajnos már csak olyan filmek jönnek ki, amik az öreg korukkal kapcsolatosak. Szerencsére ez nem teljesen tartozik a sorba, mert itt nem ez lett a mozgatórugó. Ezért is lehet, hogy élvezetesebb let... Több

2015.05.04 ocso

Nagyon szeretem Christopher Walkent, mert igencsak sokoldalú színésznek tartom. Ezúttal azt bizonyítja, hogy nem csak komolyabb hangvételű filmekben, hanem könnyedebb vígjátékokban is szenzációsan alakít.

A filmet Massachusetts (USA) államban és Puerto Rico-ban forgatták. Szerző: dulkap

A "The Lonely Maiden" festményt külön a filmhez készítette Jeremy Libking, amerikai realista festő.Szerző: dulkap