Timike

3. évad (2013) - 24 epizód
4. évad (2014) - 16 epizód
5. évad (2015) - 12 epizód
6. évad (2016) - 19 epizód

A szituációs komédia-sorozat a fiktív Fővárosi Munkaügyi és Munkavédelmi Felügyelet alkalmazottainak életébe enged bepillantást. Az egyes embertípusok szinte mindegyike felvonul az iroda tagjainak sorában; abszurd és meghökkentő történések követik egymást, s az angol… Több

Rendező: Márton István
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2012.03.18.

KULCSSZAVAK

2021.12.01 Péter Fazekas

Nagyon jó sorozat, sokat nevettem.

2016.04.14 Szilonka

Én halálra szoktam magam röhögni egy-egy részen, és a poén az egészben, hogy tényleg ilyenek a magyar hivatalok. Remek a humora a sorozatnak és jók a szereplők is Elek Ferenc, Mucsi, Kovács Lehel.

2017.04.10 indingo

Magam is hivatalban dolgozom és sok a hasonlóság az élet és a film között, bár sok más munkahelyen is szerintem így van ez. Remek kis humora van, bár Timike Tájmi néha sok.

2017.11.21 Bazzzsi

Rövid és pörgős részek egy munkahely szerencsétlenkedéséről. Imádom, hogy mindenki meg akarja fogni a munka rövidebb felét. Kicsit lógunk, úgy csinálunk mintha dolgoznák.

2020.10.23 petraszab

Rövid és tartalmas részek. A humora nekem nagyon tetszett é mint tudjuk minden poénnak a fele igaz.

Tóth János karaktere annyira sikeres volt, hogy "Tóth János" címmel saját sorozatot kapott Mucsi Zoltán főszereplésével.Szerző: GedyPapa

A Műkedvelő előadás című epizód 2013-ban elnyerte a Kamera Korrektúra díjátadón a zsűri elnökének különdíját. Szerző: Szilonka

„Work Matters” címmel külföldi médiapiacokon is értéksítenék a sorozatot. Szerző: Szilonka

A sorozatot egy III. kerületi, Montevideo utcai irodaházban forgatják.Szerző: Szilonka

A sorozatot három humorista - Litkai Gergely, Kovács András Péter, Hadházi László - írja. Szerző: Szilonka