Mutáns krónikák

Mutáns krónikák

Mutant Chronicles

Földünk természetes erőforrásai szinte kimerültek. Veszett háború pusztítja az élőket: négy világuralomra törő vállalat katonái gyilkolják egymást, hogy a megmaradt leheletnyi energiához jussanak. Összecsapásaik során megtörik a földkérget, és felszínre kerül valami eredendően gonosz... Egy gép, mely az embereket félelmetes erejű, pusztító mutánssá alakítja, akikkel még a katonák se bírnak. A Testvériség vezetője (John Malkovich - Égető bizonyíték, A vasálarcos) evakuálná az életben maradtakat, ám Samuel testvér (Ron Perlman - Hellboy, Penge 2.), kezében a Krónikákkal rámutat arra, hogy a próféciák alapján megállíthatják a szörnyeket - csak a megfelelő vezetőt (Thomas Jane - A köd, Hajsza, A megtorló) kell a katonák élére állítani.

Rendező: Simon Hunter
Író: Philip Eisner
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2009.12.02.

2017.11.01 ifjJanóGyörgy

Én nagyon szeretem ezt a filmet. Szuper története van ami több játékidőt kívánt volna. A színészekre nem lehet kifogás.

2017.10.03 SzFa

A történet érdekesre sikerült, de így inkább sorozatnak kellene lennie, mert össze lett zsúfolva minden és így a semmit kaptuk. Nesze jó film lenne, de azt nem kaptad meg, pedig nagyon érdekesnek indult. Többet ki lehetett volna hozni belőle. Így hát maradt egyszer megnézhető film.

2017.10.27 Gyalog őrmester

Na ez véleményem szerint egy borzalom. Egyszer láttam a tv-ben, de nagyon megbántam, hogy megnéztem.

2015.06.14 pindurcat

Nagyon elhúzták a filmet. Mire történik valami, és elindul a kaland, azon kapjuk magunkat, hogy mindjárt vége is a filmnek. Többet ki lehetett volna hozni belőle. Így hát maradt egyszer megnézős kategóriában.

2016.01.06 kocoska20

A sztori nem lenne rossz, de a kivitelezés annál inkább. Nehezen indul be a film és nem túl hiteles a történet. Tudom hogy nem is ez volt a cél, de ami már ennyire elrugaszkodik a valóságtól, az már nem élvezhető számomra.

A filmet 2006 nyarán forgatták Angliában. Szerző: dulkap

A film anyagilag hatalmas bukás volt, mert a kb. 25M $-os költségvetése mellett, világszinten is csak alig több, mint 2M $-t keresett a mozikban.Szerző: dulkap

A film 2707-ben játszódik. Szerző: dulkap

Maximillian von Steiner nevét a híres filmzeneszerző Max Steiner (pl. King Kong (1933) & Casablanca (1942)) után kapta.Szerző: dulkap