Bazi nagy görög lagzi 2.

Lainie Kazan
Louis Mandylor
Elena Kampouris
Nia Vardalos

A Portokalos család ismét igazi görög fergeteggel tér vissza 13 év után. Ian és Toula boldogan nevelik lányukat, Paris-t, aki a háta közepére sem kívánja a szüleitől megörökölt görög klánt, pláne most, amikor pályaválasztás előtt áll. Pedig ki kell vasalnia idegeit, hiszen egy újabb… Több

Rendező: Kirk Jones
Író: Nia Vardalos
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2016.03.31.

2020.06.13 Mayflower657

Egész jó

Bár kicsit túl van spilázva a sztori, de néhol egész jókat nevettem. Míg az első részt többször is megnéztem, (és angolul igazán jó), addig ezt a részt nem fogom túl sokszor megnézni. De összességében véve egész jó. Egyszer meg lehet nézni.

2018.12.07 mamiéstöti2

Sokat vártak a folytatással, mert érezték, hogy az első részt még csak utánozni sem lehet, azért vannak benne vicces jelenetek.

2016.08.14 ArpiHajdu és Réci

Az első rész nagyon tetszett, de a második rész... Az volt az érzésem, hogy sok, ugyanakkor releváns problémát (volt itt példának okaként generációk közötti lévő, identitásbeli, ellaposodott házasság, meg nem köttetett házasság probléma) vetett fel a... Több

2017.05.28 HercegPeter

Nekem kifejezetten tetszett. Unalmamban választottam, de jó döntésnek bizonyult. Vicces, kedves, aranyos és érzelmes. A karakterek szerethetőek, annak ellenére, hogy néha talán picit idegesítőek. Az ismétlődő poénok is pont annyiszor szerepelnek, hog... Több

2018.06.11 GedyPapa

Az első rész tükrében gyengére sikerült. Főleg azért, mert egy olyan szálra építették fel, amely már az elejétől nagyon lagymatag volt. Az "Én Nagy Sándor rokona vagyok" gag az elején még egyszer jó volt, de hogy végigkövessen egy egész estés filmet ... Több

A film összbevétele 88 923 251 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 125 361 158 forintot termelt. A hazai mozik összesen 98 787 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A második film kedvéért szinte minden díszletet újjáépítettek, így a Táncoló Zorba éttermet és a Portokalos család rezidenciáját is.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Nia Vardalos saját bevallása szerint azért várt ilyen sokáig a történet folytatásával, mert míg filmbéli karakterei az első rész végén már szülőkké váltak, addig a való életben ő és férje nagyon sokáig próbálkoztak, hogy gyermekük szülessen. A színésznő úgy gondolta, hogy nem tudná hitelesen eljátszani a szülői szerepet, amíg ő maga nem válik édesanyává.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2016. 04. 04.)
Újra szól a szirtaki
Imádtam a Bazi nagy görög lagzit, családunkban az Opa! és a Windex állandó hivatkozási alap – vártam hát a folytatást. A második rész – sok más folytatáshoz hasonlóan – szerethető, de jóval elmarad a kultikus eredetitől. 6/10 Több

Értékelés: 5.5/10
(2016. 04. 02.)
Bazi nagy görög lagzi 2
Mindent elmond egy romantikus vígjátékról, hogy a legjobb poén benne Billy Idol White Wedding című számának görög feldolgozása. 55/100 Több

(2016. 09. 22.)
Csodás kis vígjáték és egyáltalán nem fog csalódást okozni senkinek, ezért nyugodtan ajánlanám családi filmnek is, mert a fő üzenete mégis csak az, hogy a család mindennél fontosabb. Több

(2016. 03. 31.)
Minden jó, ha a vége jó
Kellemesen langyos kis vígjáték a Bazi nagy görög lagzi 2., meglepetések nélkül. Hozza az előző rész hangulatát, de nem igazán mert tovább lépni. Minden jó, ha a vége jó. 6/10 Több

(2016. 04. 02.)
Nyakamon a csacsika család
A Bazi nagy görög lagzit minden idők legtöbb bevételt hozó romantikus vígjátékaként tartják számon, mégis 14 évet kellett várni a folytatásra. Az új részben a folyton nyüzsgő Portokalos família minden tagja kivétel nélkül visszatér, hogy tovább boldogítsák Toulát és vele minket, nézőket. 5/10