Unokatestvérem, Rachel(Kuzinom, Rachel)

My Cousin Rachel
Videók

2022.06.26 Gauss

Ebből sokkal többet ki lehetett volna hozni. Voltak benne jó részek, a szereplők nagyon jók voltak, a táj is szép, nem bántam meg, hogy megnéztem, de összeségében hiányérzetem van.

2018.02.14 indingo

Remek kikapcsolódást nyújtott a film. A története lassan csordogál, de korántsem unalmas. Kezdetben azt hittem, hogy hamar át lehet látni a történtet, de volt benne csavar a végén.

2020.02.05 Szilonka

Kiváló hangulatú film, izgalmas szereposztás és gyönyörű környezet.

2018.03.30 Bazzzsi

Tetszett a filmben, hogy Sam Claflin karakterének bizonytalansága teljesen átragadt a nézőre. Nem tudtam ,hogy mit higyj mit is akar a nő. Kerek kis történet.

2021.12.17 Ildikó Bacskai

Unokatestvérem, Rachel (Kuzinom, Rachel) (2017)

Nesze semmi, fogd meg jól, agyonbonyolított romantikus katyvasz. Egy-két szép tájképen, helyszínen és jelmezen kívül nem sok élvezhető momentum fogható meg a filmben. Egyáltalán nem tetszett, pedig a történetben lett volna lehetőség, de egyszerűen nem fogott meg...

2019.12.28 TomÁcs

Összességében nincs egy nagy története a filmnek, de a kor és hangulatos kosztümök hamar beszippantják a nézőt.

2019.12.07 VvV

Nekem nagyon tetszett a film. Végig megvolt benne a sejtelem, a kettősség, hogy mi is áll a háttérben.

2020.02.28 Lonka

Elég misztikusan indult a története, picit többet és izgalmasabbat vártam. Egynek elment.

2020.09.28 Annuska

Ez is egy feldolgozás eredménye. Belőlem különösebb borzongást nem váltott ki a film. A közepe kifejezetten unalmas volt.

2019.08.07 Greeta

Az előzetes alapján nem pont erre számítottam, de rendben volt a film. A szereplők játéka hiteles volt, talán a történet lehetett volna kicsit összetettebb.

2019.04.23 petraszab

Szeretem a kosztümös filmeket, de ez nem az a habos-babos romantikus fajta. Jól építkezett a történet, bár befejezésként mást vártam.

2018.07.31 Megamovie

Egy felejthető banális történetű kosztümös dráma, egész korrekt színészi játékkal. Egyszer meglehet nézni mert egyáltalán nem rossz, de tényleg annyira színtelen és szagtalan az egész film hangulata, hogy hamar elfelejti az ember.