My Little Pony: A film

My Little Pony: A film

My Little Pony: The Movie

Létezik egy varázslatos birodalom, Equestria, ahol a színes kis pónik boldogan tengetik az életüket. Itt laknak a jóbarátok: a csodálatos és nagyon okos unikornis, Twilight Sparkle, a legtalálékonyabb farmerlány, Applejack, a szivárvány sörényű pegazus, Rainbow Dash, a csacska és mindig mókára… Több

Rendező: Jayson Thiessen
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2017.10.12.

2017.10.08 danny

Az animáció sokkal szebb, mint a My Little Pony sorozatban, de sok egyebet nem tudok a javára írni. Egyszer nézhetős, de tényleg a legkisebb korosztálynak való, ellenben ők biztosan szeretni fogják.

2017.10.04 hedva

Teljesen korrekt animációs film, ami tanít ezt-azt a barátságról a kisebbeknek, és ez így nagyon is rendben van. A látvány szép, akad egy kis mondanivaló is, és a maga módján humoros is tud lenni.

2017.10.06 Alphik

Aranyos, meg cuki, de azért nem egy nagyon igényes animációs film. Messze van a Pixartól, de még a Dreaworksös animációktól is, mármint nem látvány tekintetében, hanem súlyában, pontosabban súlytalanságában. De ja, a kislányoknak biztos tetszeni fog, és ezzel nincs semmi baj.

A film összbevétele 60 330 833 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 49 713 308 forintot termelt. A hazai mozik összesen 41 079 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az 1986-os eredeti óta ez az első egész estést Én kicsi pónim-mozifilm. Szerző: hp

Kristin Chenoweth egy Twitter-bejegyzésében osztotta meg a rajongóival, hogy ő választotta ki az általa szinkronizált karakter sörényének színét. Szerző: hp

A film az 1986-os Az én kicsi pónim rebootja. Szerző: hp