Kémecském

Greg Bryk
Ken Jeong
Nicola Correia-Damude
Dave Bautista

JJ (Dave Bautista) nem arról híres, hogy csendben kezeli a dolgokat. A CIA ügynök inkább a tettek, mint a szavak embere, ez azonban nem kis kellemetlenséget okoz a számára, miután legutóbbi akciója során mindenki meghalt, aki információval szolgálgatott volna a számára. A férfinek nincs több… Több

Premier: 2020.01.09. | Telekom TVGO (2020.10.01.)
Forgalmazó: Freeman Film

2022.01.30 Török389133

Nagyon jó film, pedig én nem nagyon szeretem Bautistát, de ez a film nagyon vicces volt, és aranyos, rég láttam már ilyen jó vígjátékot.

2020.12.17 qwer

Könnyen feledhető, igénytelen akció-vígjáték rengeteg klisével, még több túlzással és nulla eredetiséggel. Az izomagyú kém még izomagyúbb, és rengeteg kínos helyzetbe keveredik, a kocka elemző még kockább, a kislány cuki, okos, ügyes és talpraesett i... Több

2020.10.03 indingo

Már egy kicsit unalmas, hogy a titkosszolgálat emberei egyszerűen bénák. Még egy gyerek is leleplezi őket. A történet sem valami újszerű, közepes film.

2020.09.20 VvV

Nem volt ez olyan rossz. A zenék kifejezetten jók voltak, és néhány jelenet is szórakoztató volt. A történetnek voltak hibái, de elnéztem neki.

2020.09.28 Bedecs.hu

Egyszer nézős...

Nem olyan borzasztóan rossz, de az egész film alatt az volt az érzésem, hogy majdnem ugyanezt a filmet mintha láttam volna már.

Bár a Sophie-t alakító Chloe Coleman fiatal kora ellenére már közel két tucat tévésorozatban tűnt fel, a Kémecském az első, országosan és nemzetközileg is forgalmazott mozifilmje. Szerző: hp

Ez Dave Bautista és Ken Jeong második közös filmje a Bosszúállók: Végjáték után.Szerző: hp

A film forgatása 2018. október 15. és november 30. között zajlott Torontóban, Kanadában. Szerző: hp

A Kémecském főszereplője, Dave Bautista producerként is kivette a részét a munkálatokból. Szerző: hp

K.C. a tinikém
2015