Titokzatos bőr

Titokzatos bőr

Mysterious Skin

Brian Lackey elhatározza, hogy kideríti, mi történt vele nyolcévesen, amikor amnéziás lett, majd később véres orral ébredt. Úgy hiszi, ufók rabolták el, és N. McCormick, korábbi baseball csapattársa lehet a kulcs a rejtély felderítéséhez. Miközben Brian az igazságot és őt keresi, Neil… Több

Rendező: Gregg Araki
Rachael Nastassja Kraft
Elisabeth Shue
Brady Corbet

2017.07.09 ollggaalek

Van benne valami nagyon izgalmas, azt meg kell hagyni, viszont a picit gyenge a dramaturgia, nem nagyon jöttek be az átvezetések, így néhol kusza is szerintem. Az alakítások viszont pazarak, nagyon el vannak találva a fiatal szereplők, nagyon valósághűek.

2016.09.17 trinagl

Joseph Gordon-Levitt sajnos valahogy mindig csupán egy ígéretes színész marad a számomra, nem tudja áttörni a határait. Heath Ledgernek se ment Joker szerepéig - sajnos. A film máskülönben nagyon érdekes és izgalmas. Nagyon különleges atmoszférája van.

A film összbevétele 697 181 dollár volt (imdb.com).

Értékelés: 6.5/10
(2018. 11. 30.)
Mysterious Skin (2004)
"Márpedig a "Titokzatos bőr" témája az egyik legkeményebb, amit vászonra lehet vinni: a pedofília. Ez az, ami fórumokon is a legszélsőségesebb vélemény nyilvánításra ragadtatja az embereket. Az átlag néző - ismerőseim pl. - ezt a témát kedvelik legkevésbé filmben.
Mert mindenki volt gyerek és sokuknak van gyereke." Több