Nagy durranás 2. - A második pukk

Miguel Ferrer
Brenda Bakke
Charlie Sheen
Charlie Sheen

A nagysikerű első rész folytatásában a CIA rájön, hogy Topper Harley buddhista szerzetesekkel él. A férfi egpróbál elhatárolódni korábbi romantikus kapcsolatától, ennek érdekében elmerül a kőfaragás művészetében és a buddhista filozófiában. Váratlanul azonban az elnök, aki nem más, mint… Több

Forgatókönyvíró: Jim Abrahams, Pat Proft
Premier (HU): 1993.12.17.

Nagy durranás  (1991)

2023.03.31 JRD

Sok nevetés miatt 4*

Vannak filmek, amiket csak egy jókedvű társaságban érdemes megnézni. Otthon elvész az a hangulat, ami miatt fogjuk a hasunkat. Igazából semmi extra nincs benne, talán még felidézni sem tudnánk, hogy pontosan milyen filmeket parodizálnak ki benne, de arra pacekra emlékezünk, hogy szétröhögtük magunkat. Egy mozidélutános baráti programnak pont jó. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2019.01.26 Norbert93

Ha össze kellene szednem a valaha elkészült legviccesebb filmeket, akkor valószínűleg ez a film jutna eszembe először.

Értelmetlen,nulla,semmi,és mégis röhögünk teljes erővel.Mit is tehetnénk?A poénok ülnek,és itt csak az a lényeg!Semmi komoly!

2018.07.30 Norbi

A film igazat mondott, nagyon durrant. Ilyen humortól átázott alkotás aztán okozhat hasfájós nevetéseket. Imádtam, és csak ajánlani lehet , bár aki szeret nevetni az magától l is megfogja nézni.

2018.11.21 harnas1207

Méltó folytatása az első résznek!

A film 25 millió dollár költségvetésű és 133,7 millió dollár bevételt hozott. Szerző: LionelMessi10