Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Nagyon vadon

(Open Season)

Tartalom

Boog kismedve korától békésen éldegél a csendes Timberline-ben, a helyi erdőőr, Beth garázsában. Tökéletesnek hitt élete fenekestül felfordul, amikor találkozik Elliottal. Boog megszabadítja a nyiszlett, törött agancsú kis szarvast a vadászok kötelékétől. A nagydumás agancsos ráveszi a mackót, nézze meg, milyen a garázsajtón túli világ. Boog belekóstol a nagybetűs életbe, aminek eredményeként a párost visszatelepítik a vadonba. A pánikba esett Boog szeretne haza menni, ehhez kénytelen elfogadni Elliot segítségét. Viszontagságos utazás vár rájuk, teli kalanddal és veszéllyel. (britex)

2016. 08. 06. 20:53

Az egyik legviccesebb mese. Nagyon szeretem, Boog is aranyos, Elliot olyan idegesítő számára, hogy az fájdalmasan vicces.

2017. 03. 09. 15:40

Hatalmas a szöveg! :D Ajánlom mindenkinek,aki kedveli az animációt! Tele van poénnal!

2015. 12. 28. 23:20

Kedves és aranyos családi mese. Felnőttként is nagyon tetszik, hiszen rengeteg poén van benne, és kedves érzelmeket is kibontakoztat ez a mese. Egy szóval szuper

A Sony Pictures Animation stúdió 1. kiadott filmje.

Ashton Kutcher és Martin Lawrence egyszer sem találkoztak a film készítése közben.