Nagyon vadon

Open Season

2021.10.05 Gabi89

Ismét a vicces állatok zseniális alakítása

A főszerepben egy kenyérre kenhető maci van, Boog és a nagy dumás barátja, Elliot, a szarvas. Néha kicsit olyan volt, mint Shrek és Szamár kapcsolata. Itt is először az idegesítésé volt a főszerep, aztán ez hamar átalakult barátsággá. Összességében egy szuper, kalandokkal teli mesét kapunk, ami maximálisan kikapcsol és megnevettet minket. Nagyon jó cselekmények vannak benne, például ahogy láthatjuk Boogot, aki a kényelemből hirtelen a természetben találja magát, ahol minden új neki, és bizonyos dolgokkal meg kell birkóznia emiatt. Emellett pedig szuper eseményeket tár elénk a barátságról, összefogásról és a csapatmunkáról is. Nálam egy perc sem volt unalmas a meséből, és alig várom, hogy a második részét is megnézhessem, ami remélem, nem fog csalódást okozni.

2019.11.14 Artemisia

Vissza a vadonba!

Kedves kis rajzfilm. Aranyosan ötvözi a vicces, bolondos, komikus stílust Boog és Eliot kalandjain, és a drámai vonalat a Boog és Bess közötti erős szereteten, a fájdalmas elválásukon és Boog kétségbeesett honvágyán keresztül. Ez máris jó alapanyaga... Teljes kritika

Aranyos és szerethető.Vicces,nagyon állat,és nagyon cool.Jók a karakterek,jók a poénok,és rendben van a történet is.Mi kell még egy meséhez? Semmi.Ja,de...Popcorn és üdítő,hátradőlni,és elengedni magad.

2017.08.30 Deku

Nos nem kertelek ez igazi kliséhalmaz volt. Gyengébbnél gyengébb jelenetekkel etettek minket legalábbis engem. Totál bukta volt a film. Nem tetszett az egész történet.

2019.08.02 Ms. Akárki

Édes animációs mese. A maci nagyon édes ahogy mint egy kiscicát neveli a nő a saját otthonában. Birkalelkű kis medve aki visszakerül a vadonban és ebből adódnak főleg a poénok. A történeten kicsit erőlködhettek volna még.

2016.08.06 babsy88

Az egyik legviccesebb mese. Nagyon szeretem, Boog is aranyos, Elliot olyan idegesítő számára, hogy az fájdalmasan vicces.

2018.07.30 Norbi

Nagyon szívhez szólóan mese, a barátságról. Kortól függetlenül mindenkinek hasznos kis történet, amiből mindenki le tudja szűrni a maga kis tanulságait.

Toy Story 3.
Karácsony Artúr
2011
Hol nézheted: Netflix,TV

2019.08.07 Greeta

Helyes és humoros mese. A története nincs túlbonyolítva, az igaz, de legalább a karakterek szépek.

2018.03.30 NFG

Szerintem nem egy szokványos rajzfilm! Tetszik a szerplők megformálása, mind kinézeti, mind személyiség szempontjából! Egyediek lettek! Nagyon szórakoztató kis mese!

2018.01.30 zsani

sajnos nekem nem igazán jött át ez a mese. A poénoktól sem voltam leragadtatva. A karakterek sem voltak igazán szerethetőek. elég nagy csalódás volt.

2017.03.09 Hedy0809

Hatalmas a szöveg! :D Ajánlom mindenkinek,aki kedveli az animációt! Tele van poénnal!

2018.03.30 NRD

A rajzfilm szépen van kivitelezve. Humoros, érzéki és izgalmas. A főszereplő medvének nagyon aranyos a macija. Nagyon vicces rész a két hód közti disputa.

2015.12.28 Luxury

Kedves és aranyos családi mese. Felnőttként is nagyon tetszik, hiszen rengeteg poén van benne, és kedves érzelmeket is kibontakoztat ez a mese. Egy szóval szuper

2016.08.03 nemeth2

Nagyon szuper mesefilm, a két állat kapcsolata nagyon szórakoztató. Sok olyan poénnal van gazdagítva amin a felnőttek is nevetnek, ezzel nem csak a kisebbeket csábítva a képernyő elé egy nagy adag szórakozásra.