Napos oldal

Napos oldal

Silver Linings Playbook

Pat (Bradley Cooper) 8 hónapot töltött elmegyógyintézetben idegösszeroppanása miatt, ezalatt feleségét, állását és házát is elvesztette, mégis bizakodva áll az újrakezdéshez. Szüleihez költözik, akik nem igazán tudják, hogyan kezeljék a helyzetet, és csak arra vágynak, hogy Pat ismét saját lábára… Több

Forgatókönyvíró: David O. Russell
Premier (HU): 2013.01.10. | HBO Max (2023.07.27.)

2023.08.06 turjild

A főszereplők jól hozták a karaktereket. Kicsit idegesített, hogy mindenki egy kicsit zakkant volt. Vígjátéknak egy cseppet sem mondanám. Alapvetően tetszett, de hosszabb távon biztos nem hagy nyomot bennem.

2017.10.15 indingo

Nem egy szokványos film, picit furcsa és érthetetlen érzelmi szálakkal, de mindenképpen kedvelhető történettel. Jennifer Lawrence alakítása szerintem nem volt kiemelkedő és Cooperrel sem illenek össze.

2016.10.15 ArpiHajdu és Réci

A film, amelyben mindenki egy kicsit őrült, ám épp ezért szerethető minden figura a történetben. A könyvhöz képest a film egy jó nagy adag Hollywood faktort kapott egy igazán kibővített és szimbolikus tánc jelenetben, amelyre a színészek hetekig kész... Több

2015.04.17 rbernadett

Számomra egy kicsit érthetetlen a film és a könyv körüli hype. Egy teljesen átlagos romantikus film semmi kiemelhető mondanivalóval.

2018.11.27 HercegPeter

Ez a film olyan, mint egy tinivígjaték felnőttesebb verziója. Mondhatjuk, hogy igazi sztárparádé, de nekem De Niro volt az, aki számomra maradandót nyújtott. A többiek sem akárkik, de ennek ellenére nem tudott megfogni a történet. Bradley Cooper nem ... Több

Jennifer Lawrence olyan színésznőket ütött ki a nyeregből Tiffany szerepéért, mint Blake Lively, Kirsten Dunst és Rooney Mara. Utóbbi azért is érdekes, mert Lawrence jelentkezett a Tetovált lány főszerepére, amit végül Mara kapott meg.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Harvard Orvosi karának pszichiátere, Dr. Steven Schlozman Jennifer Lawrence karakterénél borderline személyiség zavart diagnosztizált.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A 2004-es Millió dolláros bébi óta a Napos oldal volt az első film, ami elérte a "Nagy 5-öst": azaz jelölést kapott az 5 fő kategóriában az Oscar ceremónián (Legjobb film, férfi és női főszereplő, rendező és forgatókönyv). Továbbá még kiegészítette ezt a legjobb mellékszereplő és vágás jelölésekkel is.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Mark Wahlberg-et beválogatták a filmbe, de az utolsó pillanatban David O. Russell mégis Bradley Cooper mellett döntött.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2015. 06. 15.)
Szerelmi történet pszichiátriai kezeltekről, hétköznapi nehézségekkel küzdő fiatal őrületekkel, akik nehezen kezelik az életet. Több
Modern család
2009