Napozz Holddal - A Kispálfilm

A Kispál és a Borz búcsújáról készült koncertfilm alapvetően eltér az eddig Magyarországon magyar zenekarok koncertjein készült, televíziós közvetítés-ízű felvételektől. Nyomon követhetjük, hogy a Kispál és a Borz zenészei és barátaik hogyan élik meg a búcsúkoncert előtti utolsó hónapot, mit látnak ugyanúgy, mint eddig és mit másképp. 16 kamera, több száz méter kábel, 40 m fahrtsín, 11 468 gigabyte-nyi nyersanyag, 3870 vágás, gigantikus koncert és fénytechnika, körpanorámás felvételek, osztott képernyő, színek és trükkök, színpadépítés, főpróba, és kispróba, képek és hangok, suttogások és sikolyok, és természetesen hihetetlen mennyiségben zene, zene és zene. Igazi koncertfilm, szárnyaló kikapcsolódás.

Rendező: Merényi Dávid
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2010.11.24.

2015.12.28 Niki19

Számomra nem tetszett ez a film, nem kötött le. Vontatott volt az égész, bár a zenék nagyon jók benne. A dalokat érdemes meghallgatni, viszont az egészet végignézni nem.

2015.08.12 dulkap

Sosem voltam nagy Kispál rajongó. Viszont mindig is szimpatikus zenekar volt és ha úgy alakult szívesen elhallgattam őket. Maga film nagyon rendben van. Több jó ötlet is volt benne és nem egyszer a hideg is végigfutott a hátamon. Természetesen jó ért... Több

2015.07.14 prongs2001

Fel nem tudtam fogni, hogy miféle film is ez. Az elején laposan kezd és ezt a tendenciát tartja is. Annyira untam magam hogy max. egy 30-40 percet voltam képes NAGY nehezen végig nézni. Bűn volt minden, ami ebbe a filmbe belekerült, se értelmes sztori se semmi.

2015.03.13 [email protected]

Miket nem találni itt! Nem néztem végig, inkább a zenéket hallgatom, de nekem tetszik a vágás, a képi megjelenítés is.

2015.01.26 varkincso

Nekem nem tetszett elég vontatott volt!

Merényi Dávid önként jelentkezett, hogy ő szeretné rendezni a búcsúkoncertet megörökítő filmet. Szerző: GaEnik

A film csak egyetlen napig volt látható a mozikban, 2010.11.24-én, a 42. Magyar Filmszemlén az ország huszonöt helyén mutatták be egyszerre. Szerző: GaEnik