Nászfrász

Nászfrász

License to Wed

Frank tiszteletes sajátos nézeteket vall a válásról. Szerinte a válások legfőbb oka a házasság. Ha kevesebb lenne a nász, kevesebb lenne a válás is. Ennek érdekében még az esküvő előtt igyekszik összeugrasztani a párokat, a jegyesek oktatása nála felér egy katonai kiképzéssel. Olyan feladatok várnak a résztvevőkre, mint bekötött szemmel való száguldozás Chicago belvárosában, két nyáladzó, bömbölő robotbabáról való gondoskodás, sőt, szerepel benne a szexről való lemondás is. És ez csak ízelítő mindabból, amire Frank tiszteletes kötelezi a házasulandókat az "igen" kimondása előtt.

Rendező: Ken Kwapis
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier (HU): 2008.01.22.

2017.02.26 clay00

Nem tudom. Nagyot csalódtam a filmben. A poénok siralmasak, a történet sok más film is feldolgozta már, semmi újat nem tudtak kihozni belőle szerintem. Nem tetszik

2017.02.10 ArpiHajdu és Réci

Alapvetően egy ugyanolyan egyszer nézős romkom, mint amik mostanában tömeggyártásban készülnek Hollywood-ban, de egyetlen jelenet miatt én újra és újra tudok rajta szórakozni. Ez a jelenet pedig a műbabákkal (és két igazi gyerekkel) intézd a boltban ... Több

2016.01.29 dóri

Könnyed esti vígjáték. Nem ígér sokat, de amit elvárhatunk tőle azt megadja. Van néhány laposabb poén, de a többi jól lehet szórakozni.

2015.02.05 keepingboy86

Robin Williams miatt nézhető, egyébként lapos film. :/ Legfeljebb is csak közepes az egész.

2015.02.18 banita9195

Ez a másik kedvenc csajos filmem Mandy Mooretól :) Elképesztő, hogy ez a csaj mit áll ki és min megy keresztül azért, hogy hozzá mehessen a pasijához, aki egyébként szép darab :) Robin Williasm pedig nagy humorista, most is jót szórakoztam rajta, bár papként nehezen tudtam elképzlni.

Ben Murphy szüleit a filmben az őt alakító John Krasinski igazi szülei játsszák.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Warner Bros stúdió 300. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2