Neerja

Neerja című életrajzi film egy megemlékezés Neerja Bhanot bátorsága előtt, aki 1986-ban feláldozta magát, hogy megvédje a Pan Am légitársaság 73-as járatának 359 utasát, miután a gépet eltérítették a terroristák.

(hp)

Rendező: Ram Madhvani
Ország: India
Premier: 2016.02.19.

2023.11.14 HungarianVoice

Életrajzi elemekkel dúsított no-filter gépeltérítős sztori, ami egy fiatal légiutas-kísérő bátorságának állít – talán egy kicsit – szentimentális emléket. Sonam Kapoor és Shabana Azmi kiválóak voltak szerepeikben!

2017.12.23 Deku

Nagyon ott volt a szeren ez a film. A színészek elképesztő módon hozták a karakterüket. Sztori, mint olyan rendben van. Imádtam az egészet, úgy ahogy volt. Igazán látványos és szerethető.

2017.01.26 Kaslerka

Nagyon szép film. Nem ismertem Neerja történetét, szóval én az utolsó pillanatig reménykedtem, hogy túléli a zűrzavart... Családja büszke lehet rá!

2016.03.22 Mirci

Ahhoz képest, hogy ez a film indiai, nem az átlagos bollywoodi filmekhez tartozik. Szép, komoly, kedves és lényegre törő életrajzi dráma egy fiatal lányról, aki életét adta embertársaiért.

2016.07.01 lexlutor

Szép film, nekem nagyon tetszett. megindító volt látni az emberi önzetlenség és szeretet megnyilvánulási formáját egy ilyen fiatal ember esetében. Nem untam, végig lekötötte a figyelmem Neerja története.