Neighbors 2: Sorority Rising
Beanie Feldstein
Nicholas Stoller
Carla Gallo
Zac Efron

Mac és Kelly szeretne túladni otthonukon, azonban amikor egy lányszövetség költözik a szomszédba, vevőjük visszamondja az ajánlatot. Csakhogy az ügy egyre égetőbbé válik, ugyanis második gyermeküket várják. Csak egy valaki segíthet, korábban legnagyobb ellenségük, Teddy.

(hp)

Forgatókönyvíró: Andrew Jay Cohen, Brendan O'Brien
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kína
Premier (HU): 2016.05.12.

2020.08.02 László Sánta

Jó kis vígjáték

Szerintem nagyon jól hozta az előző rész színvonalát. Kellően mulatságos, és még fordulatos is! :D

2016.05.27 Bogi87

Általában, ha egy vígjátékhoz folytatás készül, az kevésbé szórakoztató, mint az első rész. Ez azonban nem igaz a Rossz szomszédság 2-re. Bár számos jelenete erőteljesen hajaz elődjére, mégis képes 93 percben új poénokkal megnevettetni a nézőt.

2017.10.07 indingo

Nekem az elő rész se jött be különösebben valahogy ezektől a színészektől kiráz a hideg. A története ugyanaz, mint az elsőben csak itt lányegylet költözik a szomszédba (nagy ötlet).

2016.10.22 ArpiHajdu és Réci

Az első részen halálra röhögtem magam, de ez a film.. sajnos nem jött be. És ezúttal még azt sem tudom elmondani, hogy mindez azért van, mert a második rész törvényszerűen rosszabb, mint az első rész. Egyszerűen ebben a sztoriban nincs annyi, hogy ké... Több

2017.11.20 Deku

Elképesztő film volt ez elmondható azonban negatív értelemben képedtem el annyira nem tetszett. Ennyire betegesen rossz filmet nagyon rég néztem már meg. Eszméletlen volt az ahogy untatott.

A film összbevétele 108 007 109 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 59 000 000 forintot termelt. A hazai mozik összesen 103 120 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez a negyedik közös filmje Dave Franco-nak és Christopher Mintz-Plasse-nek. Az előzőek: Superbad: avagy miért ciki a szex, Frászkarika, Rossz szomszédság. Ezeken kívül több Funny or Die videóban is együtt szerepelnek.Szerző: puffancshercegnő

Ez Zac Efron és Dave Franco harmadik közös munkája a Charlie St. Cloud és a Rossz szomszédság után.Szerző: puffancshercegnő

Ez a negyedik közös film amiben Chloë Grace Moretz és Christopher Mintz-Plasse együtt szerepel. Az előzőek a Kick-Ass, a Kick-Ass 2 és a Movie 43.Szerző: puffancshercegnő

Rose Byrne és Kelsey Grammer mindketten szerepelnek az X-Men filmsorozatban.Szerző: puffancshercegnő

(2016. 06. 01.)
Ha mindezt csak egy kicsit finomabb humorral oldották volna meg a készítők, bátran merném ajánlani a Rossz szomszédság 2-t bárkinek, aki nézne már egy jó vígjátékot a moziban. Így azonban, hogy az egész nem sokkal több egy hányás és egy nőből kilógó gyerekláb (gyk. szülés) közé beékelt, egyszer már látott káromkodáshalmaznál, úgy gondolom, Seth Rog... Több

Értékelés: 7.2/10
(2016. 05. 26.)
Mindenkinek ajánlom a filmet, aki szereti a kicsit durvább vígjátékokat. Tökéletes szórakozás lehet pároknak is, szerintem nagyon aranyos, fiatalos és lendületes film lett. Több

(2016. 05. 15.)
A film legnagyobb húzása pedig az, hogy visszahozta Zac Efron figuráját, akiből a második részre az egész történet legkomplexebb karaktere lett. Mi ez, ha nem bravúr? 70/100 Több

(2016. 05. 13.)
Egyszerű, de az elődből építkezni tudó vicces folytatás. Ilyen esős-borús napokra igazi felüdülés lehet. Nem hagy mély nyomokat az emberben, de kikapcsol. Pont megfelelő hosszúságú, nem nyújtották feleslegesen, nem kell szétülnünk a hátsónkat. 7/10 Több

(2016. 05. 15.)
Az összecsapott, átgondolatlan elképzelésből azonban hihetlen módon végső soron még profitálni is képes valamilyen szinten, és legyen akármilyen gyenge is a teljesítmény, ahogy mondani szokás, a győzelmet nem kell megmagyarázni. 7/10 Több