Mesterházy Ernő
Rezes Judit
Rezes Judit
Mécs Mónika
Parti Nóra

Helgának, a sztár-műsorvezetőnek egyre gyanúsabb, hogy sármos szerelme nem engedi át a hálószobája küszöbén. Vera nem szeretne választ adni férjének a nagy kérdésre: vajon kire ütött ez a gyerek? Szilvi, a holtomiglan-holtodiglan kimondására vágyó fiatal nő egy különös parti kellős közepén találja magát jövendőbelijével. Flóra pedig nyomozni kezd exrendőr bátyja segítségével, hogy megtudja hittantanár férjének féltett titkát. Négy nő, négy szerelem, négy kapcsolat bontakozik ki előttünk ebben a könnyed, szórakoztató filmben, mely megannyi félreértett helyzetet, és humoros fordulatot tartogat.

Rendező: Szajki Péter
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2012.12.20.

2023.05.01 sptt

Nem volt ez egy rossz film, némi kis - szerencsére nem igazán direkt - tanítással az elfogadásról, a feloldozásról. A színészek nagyon jók voltak, a történet szépen összeállt a végére. Nem lesz ez egy emlékezetes film, ugyanakkor kellemes és tartalmas szórakozás volt egyszer megnézni. 6/10

2022.01.03 Fikatours_blogger

Négy novella egy filmben

A fesztelen vígjátéknak induló történetekről hamar kiderül, hogy igazi drámákat hordoznak magukban. A nézőnek gyakran van szekunder szégyenérzete, miközben a jeleneteket nézi, és legtöbbször zavarában nevet.

2015.02.02 Vitya

a valóság ihlette igazi film vígjáték. pörgős kavarós élvezhető szórakoztató, de nem nagy sztori. aki még nem látta egyszer érdemes megnézni.

2015.06.06 VenuszProjekt

Az esetek elnyomó többségében ódzkodom attól, hogy nekiálljak magyar filmnek, de ez valamiért megfogott, így hát megnéztem. Csalódtam. De amolyan kellemeset. Azt kaptam, amit kapni akartam. Vicces volt, kicsit reális, magyaros. Tetszett, hogy több szálon fut a történet. Még szeretnék ilyen magyar filmeket!

2016.02.17 Beckham1

Nem egy akkora film. Stohl-os sztrori komoly, Buci jól játszotta a szerepét. Nevettem rajta párszor.

A film összbevétele 284 111 dollár volt (imdb.com).